تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای جرایم پزشکی در اهواز ⚖️【آپدیت 1403】

ندا همتی

ندا همتی زاده

سابقه:
 • تخصص: جرائم پزشکی، خانواده، قرارداد، کلاهبرداری، کیفری، مالی و قراردادی
 • شماره تماس: 09160981059
 • آدرس: اهواز کوروش خیابان اقبال ساختمان ایرانیان

ندا همتی زاده کارشناس ارشد کیفری و جرم شناسی عضو مرکز وکلای قوه قضاییه استان خوزستان 14سال خدمت درخشان در عرصه درمان و پزشکی (به صورت رسمی) و تسلط به تمام قوانین نظام پزشکی، پزشکی قانونی و موسسات غیر مجاز معاونت درمان مولف دو کتاب

سوابق وکیل
سیدنیما حسینی

سیدنیما حسینی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، قرارداد، کیفری
 • شماره تماس: ٠٩١٦٧٠٠٢٣٢١
 • آدرس: اهواز به آدرس اهواز کیانپارس نبش خیابان ٥ شرقی طبقه ٢

آقای سیدنیما حسینی وکیل پایه یک دادگستری هستند. ایشان در شهر اهواز فعالیت می‌کنند و سابقه‌ی کار در زمینه جرایم پزشکی دارند. همچنین عضو کانون وکلای خوزستان نیز می‌باشند.

سوابق وکیل
زینب مهاوی

زینب مهاوی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری
 • شماره تماس: ٠٩٣٩٥٩٠٣٤٧٠
 • آدرس: اهواز کیانپارس نبش خیابان پنجم شرقی طبقه ١

وکیل زینب مهاوی پایه یک دادگستری می باشد و در استان اهواز مشغول به کار است. ایشان در زمینه دعاوی های خانواده، ملکی، کیفری، مالی، ثبتی، طلاق و غیره تخصص و مهارت دارد و دارای سوابق کاری بسیار خوب وکالتی می باشد و مورد اعتماد و اطمینان مردم قرار گرفته است. وکیل زینب مهاوی به عنوان بهترین وکیل در اهواز از نگاه مردم معرفی گردیده است.

سوابق وکیل
علی مهدیار

علی مهدیار

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09166010664
 • آدرس: اهواز نبش شریعتی دفتروکالت آقای لواف پور

آقای علی مهدیار به عنوان کارآموز دادگستری، وکیل پایه دو و عضو کانون وکلای خوزستان، در شهر اهواز مشغول به فعالیت هستند. ایشان با سابقه ی درخشان در زمینه وکالت و حقوق دادرسی، آماده ارائه ی خدمات مشاوره حقوقی، عقد قرارداد وکالت و قبول وکالت در انواع دعاوی حقوقی به شما عزیزان می باشند.

سوابق وکیل

بهترین وکیل جرایم پزشکی در اهواز کسی است که به صورت تخصصی در حوزه حقوق پزشکی و دعاوی مربوط به قصور و تخلفات پزشکی فعالیت می‌کند. در دنیای امروز، شکایت‌های ناشی از قصور پزشکی به یکی از مسائل رایج تبدیل شده است و بسیاری از افراد به دنبال راهکارهای قانونی برای پیگیری شکایت از پزشکان معالج خود هستند. با مشاوره وکیل جرایم پزشکی در اهواز که با آگاهی کامل از قوانین و مقررات مربوطه، میتواند به بهترین نحو این پرونده‌های موکل خود را مدیریت کند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل جرایم پزشکی در اهواز

بهترین وکیل جرایم پزشکی در اهواز فردی است که در حوزه‌ای بسیار حساس و پیچیده از حقوق تخصص دارد، جایی که علم پزشکی و علم حقوق به هم می‌رسند. این وکیل نه تنها باید به دانش عمیق حقوقی مسلط باشد، بلکه باید توانایی درک مسائل پیچیده پزشکی و عواقب احتمالی آنها دارند

بهترین وکیل جرایم پزشکی در اهواز

وظایف بهترین وکیل جرایم پزشکی در اهواز

وظایف اصلی یک وکیل جرایم پزشکی عبارتند از:

 1. بررسی پرونده موکل برای تعیین اینکه آیا دلایل شکایت وجود دارد یا خیر.
 2. جمع آوری مدارک، از جمله سوابق پزشکی، گزارشات متخصصان و شهادت شاهدان.
 3. ارائه مشاوره حقوقی به موکل در مورد گزینه های قانونی آنها.
 4. تنظیم و ارائه دادخواست به دادگاه.
 5. نمایندگی از موکل در دادگاه و سایر مراحل قضایی.
 6. مذاکره با طرف مقابل برای حل و فصل پرونده.

نکته، بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اهواز که انتخاب می کنید باید تجربه، تخصص و مهارت لازم برای رسیدگی به پرونده پیچیده حقوقی شما را داشته باشد.

حق الوکاله وکیل جرایم پزشکی

در پرونده‌های پزشکی، حق‌الوکاله به عنوان دستمزدی که وکیل در قبال خدمات حقوقی ارائه شده به موکل خود دریافت می‌کند، مطرح می‌شود. این مبلغ معمولاً بر اساس توافقی که بین وکیل و موکل صورت می‌گیرد، تعیین می‌شود. در صورت عدم توافق، حق‌الوکاله ممکن است طبق تعرفه‌های قانونی که در آیین‌نامه مشخص شده است، محاسبه شود.

مشاوره با وکیل جرایم پزشکی

مشاوره با بهترین وکیل جرایم پزشکی در اهواز در پرونده‌های جرایم پزشکی می‌تواند در شرایطی که به دلیل قصور یا سهل‌انگاری یک پزشک یا ارائه‌دهنده خدمات بهداشتی آسیب دیده‌اید، بسیار مفید باشد. با توجه به تخصص و تجربه وکیل، او می‌تواند راهنمایی کننده‌ای قابل اعتماد برای شما در این پرونده‌ها باشد. وکیل مدافع پرشکی می‌تواند به شما کمک کند تا موارد زیر را انجام دهید: تعیین کنید که آیا پرونده‌ای دارید یا خیر، راهنمایی در مورد گزینه‌های حقوقی، جمع‌آوری مدارک، و دفاع در دادگاه.

چه زمانی باید به وکیل نظام پزشکی مراجعه کنم؟

اگر فکر می کنید که به دلیل قصور پزشکی آسیب دیده اید، اگر درگیر پرونده انضباطی نظام پزشکی هستید. باید در اسرع وقت با یک وکیل جرایم پزشکی مشورت کنید. بهترین وکیل اهواز می تواند به شما کمک کند در صورت داشتن پرونده، شما را در مراحل قانونی راهنمایی کند و احتمال موفقیت شما در پرونده تان بیشتر خواهد بود.

چقدر طول می کشد تا یک پرونده قصور پزشکی حل شود؟

مدت زمان لازم برای حل یک پرونده قصور پزشکی بسته به پیچیدگی پرونده و محل زندگی شما متفاوت است. برخی از پرونده ها را می توان به طور توافقی حل و فصل کرد، در حالی که برخی دیگر ممکن است به محاکمه بروند. داشتن وکیل در پرونده قصور پزشکی به حل سریعتر پرونده کمک میکند، اما شانس شما را به طور قابل توجهی با داشتن وکیل جرائم پزشکی افزایش می دهد.

مزایای داشتن بهترین وکیل جرایم پزشکی در اهواز

مزایای داشتن بهترین وکیل جرایم پزشکی در اهواز

 • وکلای جرایم پزشکی دانش و تجربه لازم را برای رسیدگی به پیچیدگی های دعاوی پزشکی دارند.
 • وکیل جرایم پزشکی به شما کمک کنند تا شواهد لازم را جمع آوری کنید و پرونده قوی برای خود بسازید.
 • آنها می توانند از شما در برابر تاکتیک های طرف مقابل محافظت کنند.
 • وکیل پزشکی شما کمک کنند تا بهترین نتیجه را در پرونده خود به دست آورید.

کلام آخر

بهترین وکیل جرایم پزشکی در اهواز با بررسی دقیق جزییات پرونده و ارائه اسناد و مدارک محکم، از حقوق و حق موکلش دفاع می‌کند و می‌تواند به شکل موثری از پزشک مقصر دریافت خسارات ناشی از قصور پزشکی را از او تضمین کند. همچنین، اگر ضروری باشد، می‌تواند به دادگاه اثبات کند که پزشک مقصر باید به مجازات‌های قانونی متناسب محکوم شود.

5/5 - (1 امتیاز)

آرزو امیری

آرزو هستم و سابقه نویسندگی را به مدت دوسال دارم و در زمینه های مختلفی مانند بلاگ‌نویسی، محتوای تبلیغاتی و حقوقی فعالیت داشته‌ام. در حال حاضر هم به عنوان نویسنده در سایت مستروکیل مشغول به کار هستم و در این سایت در زمینه‌ حقوق مطالبی با کیفیت و یونیک منتشر می‌کنم. تلاش من همواره بر این بوده است که مطالبی مفید و کاربردی برای مخاطبان خود تولید کنم و امیدوارم مطالب من مورد توجه شما قرار گرفته باشد. لطفاً نظرات و پیشنهادات خود را برای ما کامنت کنید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا