تبلیغات در مستر وکیل
کیفریلیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای کلاهبرداری در اصفهان ⚖️【آپدیت 1403】

محمد-مهدی-رضیان

محمدمهدی رضیان

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: ارث، حضانت، حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09132000186
 • آدرس: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، حدفاصل مترو شریعتی و مجتمع پارک، جنب کوچه ۲۳، مجتمع سعادت، طبقه دوم، واحد چهار

محمد مهدی رضیان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان اصفهان و استاد دانشگاه و عضو اتحادیه سراسری وکلای دادگستری با سوابق و پرونده های متعدد موفق به عنوان بهترین وکیل اصفهان شناخته میشود. تجربه بالا و درصد موفقیت در زمینه پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده باعث شده تا ایشان به عنوان بهترین وکیل در اصفهان انتخاب گردد. سابقه وکالتی درخشان، میزان رضایتمندی حداکثری و تخصص مرتبط با پرونده، دانش فراوان و شناخت رویه دادگاهها، از ویژگی های محمد مهدی رضیان می باشد. در نظر سنجی های مشاوره های تخصصی وکلای اصفهان، بالاترین میزان امتیاز و رضایتمندی مربوط به وکیل رضیان بوده و به دلیل دانش بروز حقوقی و تحلیل صحیح پرونده و تسلط بر قوانین و تلاش برای حقوق موکل، اولین انتخاب موکلین به عنوان بهترین وکیل اصفهان محسوب می گردد.

سوابق وکیل
روح الامین

سید امیر روح الامین

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: ارث، حضانت، حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09131668189
 • آدرس: اصفهان، چهارراه فلسطین، ابتدای خیابان فلسطین، ساختمان کیان، طبقه سوم، واحد 11

سید امیر روح الامین، وکیل پایه یک دادگستری اصفهان و مشاور حقوقی در شهر اصفهان است و از وکلای متخصص در امور کیفری می باشد. ایشان با استفاده از دانش و تجربه، در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی را برای پرونده‌های موکلین خود کسب کند.

سوابق وکیل
hamid-babaei

حمید بابایی

پایه یک دادگستری
سابقه:18 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09131170470
 • آدرس: اصفهان، چهار راه حکیم نظامی، جنب بانک پارسیان، دفتر وکالت حمید بابایی

18 سال سابقه وکالت و مشاوره در شرکت ها ‌ دکتری تخصصی وکاربردی در مدیریت، قراردادها دکترا امور Dba,کارشناس ارشد mba داور متخصص دعاوی امور بین الملی داور متخصص دعاوی امور داخلی عضو کمسیون داخلی کانون وکلا عضو انجمن تافت آلمان در مسایل بازرگانی ،صادرات ورادات متخصص دعاوی کیفری وجزایی و جنایی موفقیت پرونده های کیفری متعدد در طول سوابق کاری من جمله: جرایم امنیتی وتبلیغی علیه نظام -موفقیت در پرونده بلاگرها ی مجازی۳-پرونده های قتل خشن ۴- پرونده های ناموسی وتجاوز ۵-پرونده رابطه های نامشروع و زنا ۶- جرایم اقتصادی و مالی و شرکت های اینترنتی۷-جرایم مالی کلاهبرداری و تحصیل مال نامشروع ۸-جرایم کیفری متعدد در امور خیانت در امانت درگیری مسلحانه وچندین پرونده موفق کیفری دیگر

سوابق وکیل

کلاهبرداری از جمله جرائمی به شمار می آید که از گذشته وجود داشته و روز به روز به آمار مربوط به آن افزوده می شود و منظور از این جرائم در حقیقت مواردی است که برخی از افراد تلاش می کنند با دسیسه و فریب مال و اموال فرد دیگری را بدست آورند. از طرفی پرونده های کلاهبرداری از دسته پرونده هایی به شمار می آیند که دچار پیچیدگی و چالش های مختلف هستند، از همین رو توصیه می شود در موقعیت های این چنینی از بهترین وکیل اصفهان که در حوزه کلاهبرداری فعالیت می کند کمک بگیرید؛ اما بهترین وکیل کلاهبرداری در اصفهان کیست؟ چه خصوصیات و ویژگی هایی دارد؟ اخذ این وکیل چه مزایایی دارد؟ در ادامه همراه ما باشید تا پاسخ تمام این سوالات را متوجه شوید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

کلاهبرداری به چه عملی گفته می شود؟

کلاهبرداری از جمله جرایمی به شمار می آید که می توان آن را در دسته جرایم کیفری و اقتصادی در نظر گرفت. این جرم در حقیقت به عمل فریبکارانه ای گفته می شود که یک فرد با دروغ، دسیسه و زرنگی مال و ثروت شخص دیگری را به نفع خود مصادره می کند.
به تعبیری دیگر می توان گفت شخص کلاهبردار، بدون آنکه به صاحب مال خبر دهد و رضایت او را جلب کند، با دروغ، زور یا حتی خشونت اموال مربوط به شخص را غصب می کند. در چنین موقعیتی، شخص مال باخته باید نسبت به گرفتن حق و حقوق خود اقدام کند و پیگیری‌ های لازم را انجام دهد که پیشنهاد ما به افراد در چنین موقعیت هایی، کمک گرفتن از بهترین وکیل کلاهبرداری در اصفهان است.

وکیل کلاهبرداری کیست؟

وکیلی که به عنوان وکیل کلاهبرداری شناخته می شود، یک وکیل متخصص و با تجربه است که در طول فعالیت کاری خود پرونده های کلاهبرداری زیادی را قبول کرده و با استفاده از تکنیک های آموزش دیده و تجارب کسب کرده بهترین راه حل ها را برای پیگیری پرونده های کلاهبرداری پیشنهاد می دهد. یک وکیل کلاهبرداری علاوه بر اینکه از دانش حقوقی برای حل پرونده ها استفاده می کند، به موکلین نیز کمک خواهد کرد تا آن ها بتوانند در کوتاه ترین زمان به حق و حقوق خود برسند و فرد خاطی نیز جریمه خواهد شد.

وظایف وکیل کلاهبرداری چیست؟

زمانی که به اشخاص درگیر پرونده های حقوقی پیشنهاد می شود به سراغ اخذ وکیل بروند و از مشاوره ها و خدمات وکیل استفاده کنند، اکثرا می پرسند که مگر وکیل چه وظایفی برعهده دارد و چه کاری می تواند انجام دهد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت زمانی که شما پرونده کلاهبرداری را به یک وکیل خبره و حرفه ای می سپارید، وکیل در قبال حق الوکاله ای که از شما دریافت می کند، موظف است یکسری از امور را انجام دهد؛ این امور و وظایف که بهترین وکیل کلاهبرداری در اصفهان باید انجام دهد عبارتند از:

 • اولین کار یک وکیل این است که پرونده را با تمام جزئیات مطالعه کند تا اگر جایی حائز اهمیت بود آن را جدا سازد.
 • در ادامه وکیل باید تحقیق و بررسی های لازم در رابطه با شرایط پرونده را انجام دهد تا شاید به سرنخ قابل توجهی برسد و بتواند از آن برای حل پرونده استفاده کند.
 • مورد بعدی که از وظایف وکیل است، شرکت در جلسات دادگاه می باشد. یک وکیل موظف است چه موکل باشد چه نباشد، در جلسات دادگاه حضور پیدا کند و از موکل خود بهترین دفاعیه را ارائه دهد.
 • اگر موکل شخصا در جلسات دادگاه حضور پیدا نکند، وکیل باید پس از پایان جلسات دادگاه، همه چیز و هر اتفاقی که رخ داده است را به موکل خود، بدون دروغ و پنهان کاری یا بزرگنمایی توضیح دهد.

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل کلاهبرداری در اصفهان

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل کلاهبرداری در اصفهان

انتخاب بهترین وکیل کلاهبرداری در اصفهان کار ساده ای نیست، چراکه امروزه تعداد وکلایی که مشغول به فعالیت هستند و ادعا می کنند خدمات با کیفیتی ارائه میدهند درحال افزایش می باشد، اما آیا واقعا تمام وکلا خوب و حرفه ای هستند؟ ما در این بخش از مقاله مهم ترین ویژگی ها و شاخصه های یک وکیل خوب را بررسی می کنیم تا در ادامه بتوانید با در نظر گرفتن این ویژگی ها یک وکیل خوب و خبره را شناسایی و انتخاب کنید.

 • سطح دانش و اطلاعات وکیل را بسنجید و مطمئن شوید وکیل می تواند بهترین راه حل ها را برای حل پرونده به شما پیشنهاد دهد.
 • مورد بعدی که برای انتخاب یک وکیل باید به آن توجه کنید، صداقت و امانت داری وکیل است؛ تفاوتی ندارد که به دنبال بهترین وکیل ملکی در اصفهان هستید یا بهترین وکیل کلاهبرداری، چیزی که در انتخاب هر وکیلی اهمیت دارد، صداقت و امانت داری وکیل است. موکلین برای آنکه پرونده به بهترین شکل پیگیری شود، باید اطلاعاتی را در اختیار وکیل قرار دهند، از همین رو یک وکیل خوب موظف است که از این اطلاعات و اسرار به خوبی محافظت کند. از طرف دیگر وکیل باید هر اطلاعاتی که از پرونده کسب می کند را درست به همان شکل که هست، به موکل بگوید.
 • وقت شناس بودن وکیل بسیار اهمیت دارد؛ چراکه یکی از وظایف اصلی وکیل حضور در جلسات دادگاه است. از همین رو اگر وکیل فرد وقت شناس و آن تایمی نباشد، نمی تواند به موقع در جلسات دادگاه حضور یابد و از موکل خود دفاع کند.
 • وکیلی که انتخاب می کنید، باید توانایی و روحیه جستجوگرانه داشته باشد تا بتواند اطلاعات و دانش خود را براساس تغییرات بروز کند و براساس جدیدترین قوانین به دفاع از موکل خود برخیزد.

از کجا بهترین وکیل کلاهبرداری را پیدا کنیم؟

در بخش قبل ویژگی های یک وکیل خوب و خبره را معرفی کردیم و شما باید هنگام انتخاب یک وکیل، با هر تخصصی به این ویژگی ها و شاخصه ها توجه کنید. اما سوالی که ممکن است پیش آید، این است که چگونه و از کجا می توان بهترین وکیل کلاهبرداری در اصفهان را پیدا کرد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت روش های مختلفی برای پیدا کردن یک وکیل خوب و حرفه ای وجود دارد که شما باید با کمک یکی از این روش ها وکیل موردنظر را انتخاب کنید. روش هایی که می توانید با کمک آن ها یک وکیل کلاهبرداری را انتخاب کنید، عبارتند از:

از تجربه دوستان و آشنایان کمک بگیرید. اگر در نزدیکی شما شخص یا اشخاصی وجود دارند که قبلا درگیر پرونده ی کلاهبرداری بوده اند و برای حل پرونده از وکیل کمک گرفته اند، می توانید با آن ها مشورت کنید و از آن ها بخواهید وکیل خود را به شما معرفی کنند. البته به معرفی آشنایان اکتفا نکنید و بررسی های لازم را شخصا خودتان انجام دهید و مطمئن شوید که وکیل معرفی شده ویژگی ها و شاخصه های یک وکیل خوب را دارد یا خیر!

راه دیگری که وجود دارد و می توانید با کمک آن بهترین وکیل کلاهبرداری در اصفهان را پیدا کنید، جستجو در بستر اینترنت است. امروزه با وجود اینترنت شرایط ساده تر شده است و افراد می توانند با چند کلیک ساده به اطلاعاتی که می خواهند دست یابند. در مسیر معرفی بهترین وکلای کلاهبرداری در اصفهان نیز وب سایت هایی مشغول به معرفی وکیل هستند که پیشنهاد ما به شما در چنین زمینه ای، وب سایت مستر وکیل است. ما در سایت مستر وکیل بهترین وکلا را براساس تجربه و مهارتی که دارند به شما معرفی می کنیم تا بتوانید راحت تر بهترین انتخاب را داشته باشید.

حق الوکاله دریافتی وکیل کلاهبرداری چقدر است؟

یکی از بزرگ ترین چالش هایی که پیش روی افراد هنگام انتخاب وکیل وجود دارد، به حق الوکاله و دستمزدی که وکیل دریافت می کند مربوط می شود. بسیاری از افراد بر این باورند که وکلا هزینه ی سنگینی را از موکلین خود دریافت می کنند، اما باید گفت این نگرش و طرز فکر صحیح نمی باشد. دستمزد وکلا، فرقی ندارد که به سراغ بهترین وکیل خانواده در اصفهان بروید یا بهترین وکیل ارث در اصفهان، در هر صورت با توجه به یکسری از فاکتورها مشخص می شود. از همین رو در رابطه با حق الوکاله دریافتی بهترین وکیل کلاهبرداری در اصفهان نمی توان نظر دقیق و ثابتی داد، چراکه این موضوع با توجه به یکسری از فاکتورها مشخص می شود.
برای مثال، هرچه پرونده پیچیده تر و سخت تر باشد، وکیل نیز نسبتا وظایف سنگین تری خواهد داشت و باید زمان بیشتری نیز به حل پرونده اختصاص دهد؛ از همین رو دستمزد و حق الوکاله خود را متناسب با این موارد تنظیم می کند. البته موضوع دستمزد و حق الوکاله یک موضوع توافقی به شمار می آید که می توانید با صحبت بر سر آن به توافقات لازم برسید.

کلام آخر

کلاهبرداری از جمله جرایمی محسوب می شود که این روزها بیش از گذشته شاهد وقوع آن هستیم و با توجه به شرایط جامعه، انواع این جرم روز به روز پیچیده تر می شوند و رسیدگی به آن ها نیز سخت تر خواهد شد. از همین رو به شما توصیه می شود در صورت مواجه با چنین پرونده هایی، با بهترین وکیل کلاهبرداری در اصفهان مشورت کنید و از او کمک بخواهید. ما در این مقاله تمام وظایف وکیل و مواردی که باید به آن ها هنگام انتخاب وکیل توجه داشته باشید را بررسی کردیم و امیدواریم بتوانید در نهایت بهترین تصمیم و انتخاب را داشته باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

مهدیه خوشرویی

مهدیه هستم؛ از سال 1398 فعالیت خودمو در نویسندگی شروع کردم و تا به امروز با خواندن و نوشتن مقالات مختلف در حال کسب اطلاعات جدید هستم و امیدوارم بتوانم مطالبی که به دنبال آن هستید را با بهترین کیفیت در اختیارتان قرار دهم 💗

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا