تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای مواد مخدر در اصفهان ⚖️【آپدیت 1403】

وکیل حسین یاوری

حسین یاوری

پایه یک دادگستری
سابقه:9 سال
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، قرارداد، کیفری، ملکی، مهریه
 • شماره تماس: 09133940430
 • آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری مجتمع وکلا دادمهر، طبقه 4

حسین یاوری وکیل پایه یک دادگستری استان اصفهان و کارشناس ارشد حقوق خصوصی می باشد. جناب آقای حسین یاوری دارای ۹ سال سابقه وکالت و بعنوان بهترین وکیل اصفهان در نظر سنجی مردمی در پرونده های ملکی، حقوقی خانواده و کیفری نیز می‌ باشند. https://www.hossienyavari.ir  

سوابق وکیل
ناصر-شجاعی

سید ناصر شجاعی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 0912012645
 • آدرس: اصفهان، شیخ مفید، جنب کوچه شماره پنج، ساختمان ۵۷، طبقه اول

دکتر سید ناصر شجاعی دارای ده سال سابقه وکالت، داور دادگستری و استاد دانشگاه می باشند و به عنوان یکی از بهترین وکلا در اصفهان در بین مردم شناخته شده است. ایشان تخصص در زمینه دعاوی ملکی، داوری، حل مسالمت آمیز اختلافات را دارند و دارای دکترای امور حقوقی شامل حقوق ملکی، شرکتهای تجاری و دعاوی خانواده نیز می باشند.

سوابق وکیل
روح الامین

سید امیر روح الامین

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: ارث، حضانت، حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09131668189
 • آدرس: اصفهان، چهارراه فلسطین، ابتدای خیابان فلسطین، ساختمان کیان، طبقه سوم، واحد 11

سید امیر روح الامین، وکیل پایه یک دادگستری اصفهان و مشاور حقوقی در شهر اصفهان است و از وکلای متخصص در امور کیفری می باشد. ایشان با استفاده از دانش و تجربه، در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی را برای پرونده‌های موکلین خود کسب کند.

سوابق وکیل

تعداد پرونده‌ های مربوط به جرائم مواد مخدر روز به روز بیشتر می‌ شود و هر روزه شاهد این هستیم که افراد با چنین پرونده هایی در دادگاه حاضر می شوند. حال از آنجایی که این پرونده های حقوقی می توانند مشکلات جدی و خطرناکی به همراه داشته باشند، پیشنهاد می شود از بهترین وکیل مواد مخدر در اصفهان کمک گرفته شود. بهترین وکیل اصفهان که در حوزه موادمخدر فعالیت دارد در حقیقت فردی است که تخصص و دانش لازم در رابطه با مواد مخدر و جرائم مربوط به آن ها را کسب کرده است و به موضوعاتی که به مواد مخدر غیر قانونی مانند هروئین، کوکائین، ماریجوانا و … مربوط می شود می‌ پردازد. حال در ادامه بررسی می کنیم که وکیل مواد مخدر کیست، چه ویژگی و وظایفی دارد و از کجا می توان یک وکیل خوب انتخاب کرد. پس در ادامه همراه ما باشید تا به پاسخ تمام سوالات برسید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

اهمیت استفاده از خدمات وکیل مواد مخدر

پرونده های حقوقی که به مواد مخدر مربوط می شوند، از جمله پرونده هایی هستند که اگر کوچک ترین خطا و اهمال کاری در آن ها اتفاق بیفتد، ممکن است نتیجه پرونده حبس ابد یا حتی اعدام باشد. از همین رو پیشنهاد می شود اگر پرونده ی مواد مخدر شما سنگین و پیچیده است، ریسک نکنید و خودتان به تنهایی روند پرونده را پیش نبرید، چراکه در میانه های راه متوجه اشتباهات خود می شوید و دیگر نمی توانید مشکل پیش آمده را برطرف سازید.

بهترین وکیل مواد مخدر در اصفهان، وکیلی است که علاوه بر دانش حقوقی، تجربه بالایی نیز دارد و تکنیک های مختلفی را در طی سال ها فعالیت خود یاد گرفته است. از همین رو اگر شما چنین وکیلی را انتخاب کنید، می توانید مطمئن باشید که پرونده به بهترین شکل پیش می رود و مجازات در نظر گرفته شده حداقل ترین حالت ممکن است.

وظایف بهترین وکیل مواد مخدر در اصفهان چیست؟

زمانی که به یک فرد گفته می‌ شود برای حل پرونده از خدمات وکیل استفاده کند، به احتمال زیاد با این سوال مواجه می‌ شود که یک وکیل چه کارهایی را قرار است انجام دهد که باید از خدمات آن استفاده کند؟ در راستای پاسخ به این سوال باید گفت که یک وکیل مواد مخدر زمانی که به وی پرونده‌ ای در این راستا داده می‌ شود، باید یک سری وظایف را در قبال پذیرش این پرونده انجام دهد که در ادامه این وظایف را مورد بررسی قرار می‌ دهیم تا با آن ها آشنا شوید و تصمیم بگیرید که پرونده را به وکیل بسپارید یا خیر!

 1. اصلی‌ ترین وظیفه یک وکیل حضور در دادگاه به عنوان نماینده موکل خود است که برای این حالت لازم است موکل به وکیل خود در رابطه با این موضوع و وظیفه وکالت بدهد.
 2. مشاوره حقوقی از دیگر وظایف یک وکیل مواد مخدر به شمار می‌ آید. در حقیقت وکیل باید در رابطه با شرایط پرونده اطلاعات لازم را در اختیار موکل خود قرار دهد و هر آنچه باید بداند را به او بگوید.
 3. یک وکیل برای آنکه بتواند از موکل خود به خوبی دفاع کند باید استدلال‌ های مناسبی را در محضر دادگاه ارائه دهد. حال برای آنکه وکیل بتواند به استدلال‌ های مناسبی دست پیدا کند باید شواهد و مدارک را به درستی مورد بررسی قرار دهد.
 4. وکیل باید توانایی مذاکره با دستگاه های قضایی را نیز داشته باشد. پرونده های مربوط به مواد مخدر به گونه ای هستند که از یک سو به فرد متهم مربوط می شوند و از طرف دیگر به مراجع قضایی؛ بنابراین وکیل باید از کلام نافذ خود استفاده کند تا مراجع مربوط را متقاعد سازد تا روند پرونده به نفع موکلی که دارد جریان پیدا کند.

مهم ترین ویژگی های وکیل مواد مخدر

اگر تصمیم به استفاده از خدمات بهترین وکیل مواد مخدر در اصفهان دارید، باید بدانید که چگونه از میان وکلا بهترین انتخاب را داشته باشید. در راستای بررسی این موضوع یکسری از مهم ترین ویژگی های وکلا خوب را بررسی می کنیم تا با آن ها آشنا شوید و براساس این ویژگی ها و شاخصه ها بهترین وکیل را انتخاب کنید. این ویژگی ها که بسیار مهم هستند عبارتند از:

 • دانش حقوقی وکیل

اولین مورد که باید به آن توجه کنید این است که دانش و تخصص وکیل را بسنجید. یک وکیل خوب با جدیدترین قوانین آشنا می باشد و اگر در آینده نیز قانون جدیدی اضافه شود، وکیل می تواند این قوانین را یاد بگیرد و براساس آن ها بهترین راه حل ها را ارائه دهد.

 • تجربه و مهارت وکیل

دانش حقوق وکیل بسیار اهمیت دارد، اما باید گفت که گاهی اوقات وکلا باید بر اساس تجربه خود عمل کنند و راهکارهایی را ارائه دهند که به واسطه آن ها پرونده حل و فصل شود. بنابراین پیشنهاد می‌ شود هنگام انتخاب وکیل به تجربه و مهارتی که دارد توجه کنید و ترجیحا از وکیلی کمک بگیرید که تجربه چنین پرونده‌ هایی را داشته باشد.

 • داشتن مهارت تحلیل و استدلال

پرونده های مواد مخدر به گونه ای هستند که نیاز به تحلیل و استدلال دارند، بنابراین هنگام انتخاب وکیل به این مورد توجه داشته باشید و مطمئن شوید که وکیل می تواند تمام شرایط را تحلیل کند و نتایج خوبی دست یابد. در ادامه وکیل باید به نتایجی که دست پیدا کرده است استدلال کند و راهکارهایی را در جهت حل و فصل پرونده ارائه نماید.

 • مهارت های ارتباطی

یک وکیل خوب و کاربلد، باید مهارت های ارتباطی خوبی داشته باشد تا بتواند براساس این مهارت ها با مراجع قضایی ارتباط برقرار کند و آن ها را متقاعد سازد. در برخی از پرونده ها، وکلا با تکنیک های ارتباطی که بلد بوده اند و کلام نافذی که داشته اند، توانسته نتیجه نهایی پرونده را تغییر دهند.

وکیل مواد مخدر آقا یا خانم؟

وکیل مواد مخدر آقا یا خانم؟

زمانی که شما تصمیم به استفاده از خدمات وکیل می گیرید و می خواهید که یک وکیل انتخاب کنید، با این موضوع مواجه می شوید که وکیل آقا بهتر است یا خانم؟ در پاسخ به این سوال باید گفت هم وکلای خانم و هم وکلای آقا برای آنکه به درجه وکالت برسند، مراحل یکسانی را پشت سر گذاشته اند؛ بنابراین نمی توان گفت دانش حقوقی وکیل آقا از خانم بیشتر است، چراکه اصلا چنین چیزی صحت ندارد. در حقیقت اینکه وکیل را به خانم یا آقا بسپارید، یک انتخاب کاملا سلیقه ای است و به نظر و خواسته شما بر می گردد.

برای مثال ممکن است برخی از آقایان که درگیر پرونده مواد مخدر شده اند، تصمیم به اخد وکیل آقا کنند، زیرا فکر می کنند با همجنس خود راحت تر هستند و می توانند با یکدیگر به شکل بهتری صحبت کنند و روند پرونده را پیش ببرند. از طرف دیگر ممکن است چنین چیزی برای یک خانم اتفاق بیفتد و بخواهد بهترین وکیل خانم در اصفهان که در حوزه مواد مخدر فعالیت دارد را انتخاب کند. موضوعی که اهمیت دارد، علم و دانش و تجربه وکیل است. شما باید وکیلی را انتخاب کنید که دانش حقوقی بالایی دارد و به دلیل تجربه ی بالایی که داشته توانسته تکنیک های حقوقی بسیاری را یاد بگیرد. این وکیل که می تواند هم آقا و هم خانم باشد، به شما در موفقیت پرونده تان کمک می کند.

حق الوکاله بهترین وکیل مواد مخدر در اصفهان چقدر است؟

یکی از موضوعاتی که باعث می شود افراد به سراغ استفاده از خدمات وکیل نروند، این است که گمان می کنند حق الوکاله ای که وکیل از موکلین خود دریافت می کند، زیاد است. باید گفت که این تصور کاملا اشتباه می باشد و نمی توان از قبل گفت که این پرونده از لحاظ دستمزد وکیل سنگین است. در حقیقت باید گفت حق الوکاله ای که وکلا دریافت می کنند، یک مبلغ ثابت و مشخص نیست و به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. برای مثال اگر پرونده ی شما از جمله پرونده های سنگین و پیچیده باشد، مسلما وکیل برای حل و فصل آن زمان بیشتری صرف می کند و هرچه این زمان بیشتر شود، وکیل حق الوکاله بیشتری دریافت خواهد کرد.

تجربه وکیل یکی از فاکتورهای تعیین کننده حق الوکاله است، به طوری که هرچه مهارت و تجربه ی وکیل بیشتر باشد، دستمزد بیشتری نیز از موکل خود دریافت خواهد کرد. البته پیشنهاد ما این است که به دلیل تصور خودتان که فکر می کنید حق الوکاله وکیل زیاد است، از اخذ وکیل خودداری نکنید؛ بلکه توصیه می شود بهترین وکیل مواد محدر در اصفهان را پیدا کنید، شرایط پرونده را برای او توضیح دهید تا بررسی های لازم صورت گیرد و دستمزد نهایی مشخص گردد. در نهایت شما می توانید تصمیم بگیرید که دستمزد وکیل زیاد است یا می توانید آن را پرداخت کنید!

کلام آخر

اگر شما درگیر یک پرونده حقوقی مواد مخدر شده اید و پرونده شما از دسته پرونده های سخت و پر چالش است، توصیه می شود به هیچ وجه خودتان روند پیگیری پرونده را انجام ندهید. کاری که شما باید در چنین موقعیتی انجام دهید، این است که بهترین وکیل مواد مخدر در اصفهان را پیدا کنید و شرایط پرونده را به وی توضیح دهید تا وکیل با دانش و تخصصی که دارد، بهترین راه حل ها را پیدا و از آن ها در جهت حل و فصل پرونده استفاده کند. فراموش نکنید که اگر پرونده به درستی پیگیری نشود؛ عواقب و نتایج سنگینی را به همراه خواهد داشت!

4/5 - (2 امتیاز)

مهدیه خوشرویی

مهدیه هستم؛ از سال 1398 فعالیت خودمو در نویسندگی شروع کردم و تا به امروز با خواندن و نوشتن مقالات مختلف در حال کسب اطلاعات جدید هستم و امیدوارم بتوانم مطالبی که به دنبال آن هستید را با بهترین کیفیت در اختیارتان قرار دهم 💗

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا