تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل ✔️ بهترین وکلای پایه یک دادگستری در بندرعباس ⚖️【 آپدیت 1403 】

مرضیه اورک پور

مرضیه اورک پور

وکیل پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، کیفری
 • شماره تماس: 09178641812
 • آدرس: بندرعباس گلشهر چهارراه دانشگاه

مرضیه اورک پور وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی دانش آموخته حقوق خصوصی و دارای سابقه وکالت درخشان در شرکت‌های معتبر حوزه خلیج فارس از جمله شرکت نفت ستاره خلیج فارس و … می‌باشدطی سال‌ها تجربه کاری صبورانه‌ در تلاش جهت احقاق حقوق موکلین خودبوده و موکلینشان تاکنون از عملکرد ایشان بسیار راضی بوده‌اند و با خرسندی از نتیجه ی کار و علم، تجربه، نحوه برخورد و پیگیری ایشان حسن نظر داشته اند و مکررا افراد دیگری راجهت مراجعه به وکیل اورک پور معرفی نموده اند. شعبه اصلی دفتر بندرعباس است.

سوابق وکیل
سامان احمدی

سامان احمدی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، کیفری
 • شماره تماس: 09375359373
 • آدرس: بندرعباس، حد فاصل چهار راه دانشگاه و چهار راه داماهی، جنب املاک درب سفید، طبقه اول، دفتر وکالت احمدی

وکیل پایه یک دادگستری بندرعباس و مشاور حقوقی با چندین سال سابقه کاری وکالت است و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق می باشد.  ایشان تاکنون پرونده‌های زیادی را قبول وکالت داشته که با تمرکز زیاد و تکیه بر علم حقوقی خود توانسته، رضایت موکلین‌اش را در نتیجه پرونده‌ها جلب نماید. ایشان بهترین وکیل پایه یک دادگستری با قبول پرداخت اقساط حق الوکاله در بندرعباس و شهرستان های استان هرمزگان با چندین سال سابقه کار و تجربه امور حقوقی و موفقیت در ۹۷درصد پرونده های خود می باشد و گرفتن حق و حقوق ضایع شده موکلین از صفات بارز کاری ایشان بوده و شما با اولین مشاوره حضوری و تخصصی، از نوع مدیریت پرونده و فن بیان ایشان و برخورد صمیمی و دوستانه شان به شایستگی و حرفه‌ای بودن او در وکالت پی خواهید برد. همچنین آقای سامان احمدی در دریافت حق الوکاله، تخفیفات لازمه را باتوجه به وضعیت مالی موکل خواهند داد. از دیگر صفت بارز ایشان پاسخگو بودن به موقع و ارتباط مستمر با موکل می باشد و همین صفات سبب شده تا ایشان در زمره یکی از بهترین وکلای بندرعباس قرار گیرد.  

سوابق وکیل
کاظم دانشمندی

کاظم دانشمندی

سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، ملکی
 • شماره تماس: 09178500300
 • آدرس: بندرعباس، بلوار رسالت شمالی، چهارراه پردیس، ساختمان دریا، طبقه دوم، دفتر وکالت دانشمندی

جناب آقای کاظم دانشمندی، یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بندرعباس می باشد که تخصص اصلی ایشان، دعاوی ملکی، حقوقی و خانواده است. آقای دانشمندی دارای ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را دارد که همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

سوابق وکیل
مسعود نیکویی

مسعود نیکویی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی
 • شماره تماس: 09171591381
 • آدرس: استان هرمزگان، بندرعباس، چهارراه فاطمیه، کوچه قوام 5، ساختمان جهان نما، طبقه7، واحد 20

وکیل پایه یک دادگستری در هرمزگان است و به عنوان یکی از بهترین وکیل در هرمزگان توسط مردم شناخته شده است. ایشان در مدت زمان 4 سال به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در شرکت اتحادیه تعاونی و تولید را عهده دار بوده است و سپس به مدت زمان 4 سال، وکالت و مشاور حقوقی در شرکت مجتمع کشاورزی ابراهیم آباد که وابسته به بنیاد مستضعفان است را بر عهده داشته است و به مدت 5 سال هم وکالت و مشاور حقوقی صندوق تعاون روستایی ایرانیان و پیگیری مطالبات حقوقی و مالی بانک محال علیه را بر عهده داشته است. آقای مسعود نیکویی دارای سوابق کاری بالایی در کلیه امور حقوقی می باشد و دارای سوابق بسیار درخشانی در دعاوی های مختلف وکالتی است.

سوابق وکیل

انتخاب بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بندرعباس می‌تواند بر اساس تجربه‌های قبلی موکلان، سابقه کاری و تخصص در زمینه مورد نظر صورت گیرد. این وکلا باید دارای مهارت‌های حرفه‌ای، دانش فنی بالا و قدرت تحلیل و تحقیق دقیق در پرونده‌ها باشند. در ادامه، به بررسی ویژگی‌ها و خدماتی که بهترین وکیل بندرعباس ارائه می‌کند، خواهیم پرداخت.

✔️سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

معرفی بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بندرعباس

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بندرعباس، متخصصی در امور حقوقی است که پس از طی مراحل قانونی و کسب پروانه ی وکالت، مجاز به ارائه ی خدمات حقوقی به اشخاص حقیقی و حقوقی در مراجع قضایی می‌باشد. این وکلا، نقش مهمی در دفاع از حقوق موکلین خود در دعاوی حقوقی و کیفری ایفا می‌کنند و می‌توانند در مسیر احقاق حق کمک رسان موکل خود باشند.

معرفی بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بندرعباس

در چه شرایطی به وکیل نیاز خواهیم داشت؟

هریک از شرایط زیر به بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بندرعباس نیاز خواهید داشت:

1. زمانی که درگیر دعوای حقوقی یا کیفری هستید:

 • دعاوی حقوقی: مانند مطالبه طلب، الزام به انجام تعهد، تقسیم اموال، خلع ید، فسخ قرارداد و …
 • دعاوی کیفری: مانند سرقت، کلاهبرداری، خیانت در امانت، توهین و …

2. زمانی که به مشاوره حقوقی نیاز دارید:

 • قبل از انعقاد قرارداد
 • در صورت بروز اختلاف در معاملات
 • در خصوص مسائل مربوط به اموال و دارایی ها
 • در خصوص امور مربوط به خانواده، ارث و وصیت

3. زمانی که تمایل به تنظیم اوراق و لوایح حقوقی دارید:

 • تنظیم وکالت‌نامه
 • تنظیم دادخواست
 • تنظیم لایحه دفاعیه
 • تنظیم اظهارنامه

4. زمانی که به پیگیری امور وکالتی نیاز دارید:

 • پیگیری امور ثبتی
 • تنظیم قراردادها
 • امور مربوط به اموال و دارایی ها

نکته، وکلا در حوزه‌های مختلف حقوقی تخصص دارند، اما معمولاً در یک یا دو زمینه مشخص موفقیت بیشتری دارند. بنابراین، انتخاب وکیلی که در زمینه مشکل شما تخصص داشته باشد، بهترین گزینه است. به عنوان مثال، برای پرونده‌های کیفری، بهترین وکیل کیفری در بندرعباس مشاوره بگیرید.

چگونه بهترین وکیل پایه یک دادگستری را در بندرعباس پیدا کنیم؟

برای انتخاب بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بندرعباس ، معیارهایی مهم وجود دارد که می‌توانند در این فرآیند به شما کمک کند. این معیارها شامل دقت و نظم بالا، امانتداری، رازداری، سوابق کاری قوی، اطلاعات به روز حقوقی، تسلط بر فن بیان، تخصص در زمینه‌های مختلف حقوقی، ارتباطات اجتماعی موثر و نمونه پرونده‌های موفق می‌شوند. برای انتخاب درست این نکات هم دقت کنید، توصیه می‌شود تحقیق دقیق، مصاحبه با وکلا، بررسی نظرات دیگران و ارزیابی معیارها به دقت انجام شود. اعتماد و احساس راحتی با وکیل انتخابی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

خدمات حقوقی وکیل در برابر موکلش دارد؟

 1. انجام تعهدات طبق قرارداد: وکیل بندرعباس باید وظایف ذکر شده در قرارداد وکالت را به درستی انجام دهد.
 2. حفظ اسرار موکل: وکیل خوب موظف به رازداری و عدم افشای اطلاعات موکل به دیگران است.
 3. حفظ منافع موکل: وکیل حقوقی باید در تمام مراحل، به دنبال بهترین نتیجه برای موکل خود باشد.
 4. صداقت و امانتداری: وکیل حرفه ایی باید با موکل خود صادق باشد و هیچ گونه اطلاعات خلاف واقعی را ارائه ندهد.
 5. پاسخگویی به موکل: بهترین وکیل موظف است به سوالات موکل پاسخ دهد و او را از روند پرونده مطلع کند.
 6. جبران خسارات: در صورت قصور وکیل و ایجاد خسارت برای موکل، وکیل موظف به جبران خسارات خواهد بود.
 7. استرداد اسناد: پس از اتمام وکالت، وکیل باید تمام اسناد و مدارک موکل را به او بازگرداند.

تفاوت وکیل پایه یک با پایه دو دادگستری چیست؟

وکلا در ایران به دو دسته تقسیم می‌شوند:

1-وکیل پایه یک:

 • در همه دعاوی حقوقی و کیفری در همه مراجع قضایی صلاحیت دارد.
 • سابقه و تجربه ی بیشتری دارد.
 • حق الوکاله ی او بیشتر است.
 • محدودیتی در پذیرش وکالت ندارد.

2-وکیل پایه دو:

 • فقط در برخی دعاوی و در برخی مراجع قضایی صلاحیت دارد.
 • سابقه و تجربه ی کمتری دارد.
 • حق الوکاله ی او کمتر است.
 • در پذیرش وکالت در برخی پرونده‌ها محدودیت دارد.

حقوق وکیل پایه یک دادگستری چقدر است؟

حقوق و درآمد بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بندرعباس به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی‌توان رقم دقیقی برای آن ارائه کرد. ولی معیارهای تعیین حقوق و درآمد وکلا شامل تخصص و تجربه، سابقه کار، سطح موفقیت، شهرت و شناخته‌شدگی، و نوع و میزان موکلان است. هر وکیل بر اساس این معیارها ممکن است درآمد و حقوق متفاوتی دریافت کند.

وظایف بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بندرعباس

وظایف بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بندرعباس

حضور وکیل پایه یک دادگستری در کلیه جلسات دادرسی از وظایف اصلی او است، مگر در مواردی که حضور او غیرضروری یا الزامی نباشد. این حضور به منظور دفاع از موکل و نمایندگی او در دادگاه صورت می‌گیرد و وکیل مسئول است که اطلاعات لازم را به موکل خود ارائه کند و برای موکلان خود مسائل حقوقی را توضیح دهد و حکم و تصمیمات دادگاه را به ایشان ابلاغ کند. این اطلاع‌رسانی و ابلاغ مراحل پرونده به موکلان، دیگر وظایف مهم وکیل پایه یک دادگستری است که برای اطمینان از دستیابی به عدالت و حفظ حقوق موکلان اهمیت دارد.

کلام آخر

وکلای پایه یک دادگستری در بندرعباس زمینه‌های متعددی مانند ملکی، کیفری، مالی، تجاری، خانواده و طلاق فعالیت می‌کنند. انتخاب بهترین وکیل بر اساس تخصص و تجربه آن در زمینه‌های خاص، می‌تواند موفقیت بیشتری در پرونده‌های حقوقی را به همراه داشته باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

آرزو امیری

آرزو هستم و سابقه نویسندگی را به مدت دوسال دارم و در زمینه های مختلفی مانند بلاگ‌نویسی، محتوای تبلیغاتی و حقوقی فعالیت داشته‌ام. در حال حاضر هم به عنوان نویسنده در سایت مستروکیل مشغول به کار هستم و در این سایت در زمینه‌ حقوق مطالبی با کیفیت و یونیک منتشر می‌کنم. تلاش من همواره بر این بوده است که مطالبی مفید و کاربردی برای مخاطبان خود تولید کنم و امیدوارم مطالب من مورد توجه شما قرار گرفته باشد. لطفاً نظرات و پیشنهادات خود را برای ما کامنت کنید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا