تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل ✔️ بهترین وکلای تصادفات رانندگی در شیراز ⚖️【آپدیت 1403】

روح-اله-سلطانی

روح اله سلطانی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09174333787
 • آدرس: شیراز، ۴راه آبیاری، خیابان ایثارگران غربی، روبروی دفتر خدمات قضایی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی  می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل در شیراز شناخته شده است. ایشان نمونه پرونده های موفق زیادی را دارد و راهکارهای بسیار کاربردی را با توجه به مشکلات مردم ارائه می دهد. صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی، سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. همچنین ایشان در کارنامه شغلی خود، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

سوابق وکیل
مجتبی-کیومرثی

مجتبی کیومرثی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09172220205
 • آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان شهید جمالی، روبروی دادگاه حقوقی، ساختمان یاشیل، طبقه سوم، واحد ششم

آقای مجتبی کیومرثی از وکلای پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد که با داشتن سابقه کافی و درخشان به موکلین و مراجعین خود در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و به صورت تخصصی در زمینه پرونده های ملکی و امور قراردادها، خدمات ارائه داده و موفق شده است تا به عنوان بهترین وکیل از نگاه مردم شناخته شود. در سوابق و رزومه علمی ایشان، می توان به کسب رتبه دوم آزمون تصدی منصب قضاوت، رتبه دهم ورودی وکالت و رتبه دوم اختبار کانون وکلای دادگستری اشاره داشت. همچنین آقای کیومرثی علاوه بر اشتغال به امر وکالت و مشاوره حقوقی، در زمینه داوری در امور حقوقی به منظور حل و فصل اختلافات اشخاص نیز مشغول به فعالیت می باشد.

سوابق وکیل
غلامحسین خلیفه

غلامحسین خلیفه

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09178002693
 • آدرس: شیراز، بلوار پاسداران، نبش خیابان جهان آرا، ساختمان یلدا، طبقه چهارم واحد سه

آقای خلیفه از وکلای پایه یک دادگستری شیراز و مشاور حقوقی است و می توان ایشان را یکی از بهترین وکلای شیراز درنظر گرفت. ایشان تمامی پرونده ها در زمینه حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی، تصادفات، تنظیم دادخواست و لایحه دفاعیه تنظیم قرارداد حرفه ای و غیره را می پذیرند و مشاوره های لازم را به صورت حضوری و غیر حضوری در این خصوص ارائه می دهند. باید گفت که پرونده های مورد قبول جناب اقای خلیفه با موفقیت بسته شدند و همین موضوع باعث شده که ایشان در شیراز به عنوان یکی از بهترین وکلا شناخته شود. آقای خلیفه مدرس و مولف کتاب آیین دادرسی مدنی، مدیر عامل موسسه حقوقی عدل آفرینان یاس، داور رسمی کانون وکلای دادگستری استان فارس و در حوزه قرارداد نویسی متخصص هستند. آقای غلامحسین خلیفه به عنوان یکی از بهترین وکلای استان فارس و شیراز در حال فعالیت می باشند که می توانید برای حل پرونده های خود از ایشان کمک بگیرید.

سوابق وکیل

تصادفات جزو فراگیرترین حوادث به شمار می روند که برخی اوقات باعث رساندن آسیب جانی و خسارت های مالی زیادی به افراد می گردند. برای پیگیری و رسیدگی به پرونده تصادفات بهتر است از وکیل تصادفات مشاوره لازم را دریافت کنید. بهترین وکیل تصادفات در شیراز باید دارای تحصیلات حقوقی باشد و تخصص لازم را در زمینه پیگیری و رسیدگی به پرونده های تصادف داشته باشد، تا بتواند پرونده مربوط به تصادف را مورد بررسی دقیق قرار دهد و در سریع ترین زمان ممکن مشکلات مربوط به پرونده را حل و فصل نماید.

برای رسیدگی به پرونده تصادف و دیه می توانید از بهترین وکیل خانم در شیراز یا بهترین وکیل آقا در شیراز کمک بگیرید. بهترین وکیل شیراز اگر تمایل دارد در زمینه پرونده های مربوط به تصادف تسلط لازم را داشته باشد باید اطلاعات خود را در زمینه قوانین مربوط به تصادف و دیه بروز کند. در ادامه این مطلب به بررسی ویژگی ها و وظایف بهترین وکلای تصادفات در شیراز خواهیم پرداخت، امیدواریم با مطالعه مطلبی که پیش رو دارید بتوانید اطلاعات لازم را در زمینه انتخاب بهترین وکیل تصادفات بدست آورید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بررسی ویژگی های بهترین وکیل تصادفات در شیراز

بهترین وکیل تصادفات در شیراز باید به کلیه قوانین مرتبط به تصادفات تسلط کافی را داشته باشد، علاوه بر این وکیل باید بتواند مشکلات موجود در پرونده تصادف را حل و فصل کند. وکیل تصادفات باید دانش لازم را برای پیگیری پرونده تصادف داشته باشد و همواره در جلسات دادگاه تلاش کند تا بتواند نتیجه رضایت بخشی را برای موکل خود کسب نماید.

بهترین وکیل تصادفات در شیراز باید دارای سوابق و تجربیات زیادی باشد، علاوه بر این اگر وکیل توانایی برقراری ارتباط با موکل و طرف مقابل پرونده را داشته باشد می تواند مراحل رسیدگی به پرونده را راحت تر طی کند. در نتیجه بهتر است شما وکیلی را انتخاب کنید که دانش و تخصص لازم را در زمینه پرونده های مربوط به تصادف داشته باشد، در این صورت وکیل می تواند بهترین مشاوره را به شما بدهد و برای حل مشکلات پرونده از راهکارهای کاربردی تری استفاده کند.

بهترین وکیل تصادفات در شیراز

بررسی مراجع رسیدگی به تصادفات

با توجه به نوع و شدت تصادف مرجع مناسبی برای رسیدگی به تصادفات انتخاب می شود، انواع مراجع رسیدگی به تصادفات عبارتند از:

1. تصادفاتی که منجر به خسارت مالی می شوند:

اگر تصادف فقط منجر به خسارت مالی شود، با توجه به میزان خسارت وارد شده دادگاه حقوقی یا شورای حل اختلاف وظیفه رسیدگی به پرونده را برعهده دارند. اگر میزان خسارت کمتر از 20 میلیون است، شورای حل اختلاف باید به پرونده رسیدگی کند. در صورتی که میزان خسارت بیشتر از 20 میلیون است، دادگاه حقوقی باید به پرونده رسیدگی کند.

برای رسیدگی به تصادفات رانندگی خسارتی طبق مراحل زیر پیش بروید:

 • با پلیس تماس بگیرید و نوع تصادف و محل حادثه را اعلام نمایید، در مرحله بعدی نزدیک ترین پلیس راهنمایی و رانندگی به مکان تصادف اعزام می گردد.
 • اگر راننده هیچ ادعایی نداشته باشد کروکی طراحی می شود.
 • در صورتی که هیچ اختلافی بین رانندگان وجود نداشته باشد، رانندگان باید کلیه مدارک خود را به افسر تحویل دهند، افسر نیز باید میزان خسارت را تخمین بزند، فرد زیان دیده می تواند با مراجعه به بیمه خسارت ناشی از تصادف را دریافت کند.
 • اگر بین رانندگان اختلاف وجود داشته باشد باید پرونده آن ها توسط شورای حل اختلاف یا دادگاه پیگیری شود.
 • اگر تصادف راننده با شی باشد مراحل رسیدگی به پرونده کمی متفاوت تر است.

2. تصادفاتی که منجر به آسیب، صدمات جسمانی و فوت می شوند:

اگر تصادف منجر به صدمات جسمانی، فوت یا آسیب شود ابتدا پرونده باید توسط دادسرا مورد بررسی قرار بگیرد، بعد از انجام تحقیقات اولیه، پرونده تصادف به دادگاه کیفری دو ارجاع داده می شود، در دادگاه کیفری دو تحقیقات کامل تر می شود، سپس با توجه به تحقیقات انجام شده رای نهایی صادر می گردد.

اگر تصادف منجر به خسارات مالی و فوت، صدمات جانی و… شود، پرونده تصادف باید در شورای حل اختلاف و دادگاه حقوقی مورد بررسی قرار بگیرد. شورای حل اختلاف مسئول رسیدگی به خسارات مالی است و دادگاه حقوقی نیز باید صدمات جانی، فوت و… را مورد بررسی قرار دهد.

برای رسیدگی به تصادفات رانندگی جانی طبق مراحل زیر پیش بروید:

 1. اگر آسیب ناشی از تصادف رانندگی جانی باشد، ابتدا باید با پلیس راهنمایی و رانندگی تماس گرفته شود. شایان ذکر است که نیروی انتظامی نیز باید برای رسیدگی به تصادفات جانی در محل حادثه حاضر شود.
 2. در مرحله بعدی کروکی غیرسازشی توسط افسر راهنمایی و رانندگی و نیروی انتظامی کشیده می شود. افسر راهنمایی و رانندگی و پلیس نیروی انتظامی باید نسبت به تنظیم گزارش نیز اقدام کنند. علاوه بر این خودروها یا خودرو نیز باید به پارکینگ انتقال داده شود.
 3. طرفین تصادف یا یکی از آن ها که دچار آسیب جانی شده است می تواند برای تشکیل پرونده به همراه مدارک لازم نظیر گزارش افسر نیروی انتظامی، نامه پزشکی قانونی، گواهی فوت و… به دادسرا مراجعه نماید.
 4. در این مرحله بازپرس باید تحقیقات را شروع نماید، علاوه بر این بازپرس باید نسبت به جمع آوری مدارکی نظیر شهادت شهود، نظر کارشناسی و… اقدام کند.
 5. قاضی در جلسه دادگاه قرار صادر می کند که این قرار می تواند از نوع قرار بازداشت باشد، علاوه بر این قاضی می تواند بیمه نامه راننده مقصر را ضبط نماید، برای ضبط بیمه نامه قاضی باید برای اطمینان از صحت و اعتبار بیمه نامه استعلام بگیرد.

مزایای اخذ بهترین وکیل تصادفات در شیراز

از مهم ترین مزایای اخذ بهترین وکیل تصادفات در شیراز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. وکیل تصادفات در مورد قوانین بیمه، مسائل حقوقی و… اطلاعات کافی را دارد، در نتیجه می تواند روند رسیدگی به پرونده را تسریع ببخشد.
 2. وکیل می تواند با ارائه مشاوره لازم به موکل از صرف هزینه های اضافه برای پیگیری پرونده جلوگیری کند.
 3. وکیل اطلاعات لازم را در زمینه قوانین پرونده های تصادفات رانندگی دارد، به همین دلیل درصد کسب نتیجه رضایت بخش به کمک وکیل بیشتر است.
 4. با اخذ بهترین وکیل تصادفات دیگر نیازی نیست که شما در جلسات دادگاه حضور مداوم داشته باشید.

برای تصادفات رانندگی در چه صورتی پرونده تشکیل می شود؟

در صورت بروز هر یک از موارد زیر برای تصادفات رانندگی پرونده تشکیل می شود:

 1. اگر تصادف منجر به آسیب دیدن یا فوت افراد شود.
 2. اگر خسارات جانی و مالی ناشی از تصادف بیشتر از تعهدات سقف شرکت بیمه گر باشد، و راننده مقصر باشد باید نسبت به تشکیل پرونده تصادف اقدام کرد.
 3. طرفین دعاوی درخواست رسیدگی و پیگیری قضایی را داشته باشند.
 4. فرد زیان دیده و فرد مقصر ساکن شهرهایی متفاوت باشند.

نحوه انتخاب بهترین وکیل تصادفات در شیراز

در زمان انتخاب بهترین وکیل تصادفات به نکات زیر توجه داشته باشید:

 1. بررسی رزومه و سوابق وکیل در پرونده های قبلی
 2. هزینه مشاوره با وکیل
 3. حق الوکاله وکیل
 4. مطالعه نظرات و امتیاز موکلان سابق
 5. میزان تخصص و تجربه وکیل
 6. قدرت سخنوری وکیل

نحوه انتخاب بهترین وکیل تصادفات در شیراز

بررسی بهترین زمان مراجعه به وکیل تصادفات

بهترین زمان مراجعه به وکیل تصادفات، زمانی است که شما درگیر پرونده حقوقی تصادف شده اید. در زمان مراجعه به وکیل باید کلیه جزئیات تصادف را و سایر اطلاعات مورد نیاز را در اختیار وی قرار دهید. وکلای متخصص درباره کلیه قوانین مربوط به پرونده های تصادفات اطلاعات لازم را دارند، علاوه بر این وکیل تصادفات با تجربه ای که دارد می تواند از موکل خود در جلسات دادگاه دفاع کند.

اگر پرونده تصادف پیچیده نیست، بهترین زمان مراجعه به وکیل از همان ابتدای تشکیل پرونده است، شایان ذکر است، این نوع پرونده ها را می توان با چند جلسه مراجعه به وکیل متخصص حل و فصل کرد. برای رسیدگی به پرونده های پیچیده تر وکلای تصادفات باید مدت زمان بیشتری را صرف کنند.

میزان حق الوکاله وکیل تصادفات در شیراز چقدر است؟

وکلا با انجام وکالت در زمینه پرونده های تصادفات از موکلین خود حق الوکاله ای را دریافت می کنند. هزینه اخذ وکیل تصادفات با توجه به موضوع پرونده و میزان پیچیدگی آن تعیین می شود، علاوه بر این وکیل باید با دقت زیادی پرونده مربوط به تصادف را مطالعه کند، بعد از بررسی های لازم وکیل می تواند میزان حق الوکاله پیشنهادی خود را به موکل اعلام نماید. در اغلب موارد وکیل و موکل در زمینه تعیین میزان حق الوکاله با یکدیگر به توافق می رسند. شایان ذکر است که میزان حق الوکاله توافقی باید در وکالتنامه درج شود.

وکیلی را برای رسیدگی و پیگیری پرونده تصادفات انتخاب کنید که میزان حق الوکاله وی با میزان بودجه شما مطابقت داشته باشد. به این نکته نیز توجه داشته باشید وکیلی که هزینه بیشتری را از موکل دریافت می کند دلیل بر این نیست که تخصص و دانش لازم را در این زمینه دارد، برخی از وکلا با دریافت هزینه معقول از موکلان خود، خدمات حقوقی قابل توجهی را به آن ها ارائه می دهند. در نتیجه بهتر است در زمان انتخاب بهترین وکیل تصادفات در شیراز به میزان حق الوکاله ای که تعیین می کند توجه داشته باشد.

میزان حق الوکاله وکیل تصادفات در شیراز

کلام آخر

اگر پرونده های مربوط به تصادفات را به بهترین وکیل تصادفات در شیراز بسپارید، بدون تردید، می توانید در زمان پیگیری و رسیدگی به پرونده به نتیجه رضایت بخش تری برسید. بهترین وکلای تصادفات می توانند با سرعت بیشتری پرونده تصادف را مورد بررسی قرار دهند و با توجه به تجربه ای که دارند مشکلات پرونده را حل کنند. اگر بدون اخذ مشاوره با وکیل تصادفات و بدون داشتن تخصص و دانش لازم روند دادرسی پرونده را طی کنید، بدون تردید در مراحل مختلف پرونده با مشکلات زیادی روبرو خواهد شد.

4.5/5 - (2 امتیاز)

ندا خوشرو

سلام ندا هستم، از سال ۱۳۹۴ فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا