تبلیغات در مستر وکیل
خانوادهلیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای خانواده در گیلان ⚖️【آپدیت 1403】

صابر آرامش

صابر آرامش

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری
 • شماره تماس: ۰۹۱۱۲۸۱۶۹۸۹
 • آدرس: گیلان، حویق، خیابان امام

صابر آرامش، یکی از وکلا با تجربه و موفق در زمینه دعاوی خانواده است. ایشان دارای تحصیلات کارشناسی ارشد از دانشگاه حقوق تهران می‌باشند و بیش از ۵ سال سابقه فعالیت در زمینه رسیدگی به دعاوی خانواده دارند. تخصص‌های اصلی وکیل صابر آرامش شامل رسیدگی به پرونده‌های خانواده اعم از طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل، تمکین، حضانت، سرپرستی، عسر و حجر می‌باشد.

سوابق وکیل
فرشته اروانه

فرشته اروانه

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حضانت، حقوقی، خانواده، طلاق، مهریه
 • شماره تماس: ۰۹۱۱۲۴۴۰۹۱۶
 • آدرس: گیلان، لاهیجان، خیابان شهداء یکم، پشت پاساژ خیرخواه، مجتمع یوسف، طبقه۳، واحد۳۰۲

سرکار خانم فرشته اروانه وکیل پایه یک دادگستری و دارای بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در زمینه رسیدگی به دعاوی خانواده، ایشان به دلیل تحصیلات عالی، هوش بالای حقوقی، فن بیان قوی، حسن خلق و مشاوره های حقوقی که ارائه می دهند توانسته مراجعه کنندگان زیادی را جذب خود کند. برخی از تخصص های این وکیل: طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل، عسر و حجر، تمکین، حضانت، سر پرستی، تمکین، نشوز، مشاوره حضوری و غیر حضوری، تنظیم لایحه و …

سوابق وکیل
رسول آروند کژدهی

رسول آروند کژدهی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: ارث، ثبتی، حقوقی، خانواده، طلاق، ملکی
 • شماره تماس: ۰۹۱۱۲۳۳۶۷۹۲
 • آدرس: گیلان، خمام، خیابان امام خمینی(ره)، روبه روی مخابرات

رسول آروند کژدهی، یکی از وکلا با تجربه و موفق در زمینه قبول دعاوی خانواده است. ایشان دارای سابقه بسیار موفق در زمینه قبول دعاوی خانواده اعم از طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل، عسر و حجر، تمکین، حضانت، سرپرستی و سایر مسائل مرتبط می‌باشند.

سوابق وکیل

بهترین وکیل خانواده در گیلان کسی است که در دعاوی خانوادگی مانند مهریه، نفقه و حضانت فرزند تخصص و تجربه دارد. وکلای خانواده در هر حوزه از دعاوی خانوادگی مانند بهترین وکیل طلاق در گیلان و وکیل مهریه میتوانند در حل پرونده ها عملکرد بهتری داشته باشند. در ادامه مطلب، نکاتی برای انتخاب بهترین وکیل گیلان ارائه شده است.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل خانواده در گیلان چه وظیفه ای دارد؟

امروزه مردم دیدگاه مثبتی به وکلای خانواده دارند و برای حل پرونده های حقوقی خود از آنها کمک میگیرند. در ادامه به بررسی وظایف بهترین وکیل خانواده در گیلان میپردازیم.

 1. جمع آوری دقیق اطلاعات پرونده.
 2. ارائه مشاوره حقوقی و پاسخ به سوالات موکل.
 3. حفظ رازداری و امانتداری در قبال موکل.
 4. تلاش برای صلح و آشتی زوجین در پرونده های طلاق.

مهارت های ضروری وکیل خانواده به شرح زیر است:

 1. تخصص در دعاوی خانوادگی.
 2. تجربه در پرونده های مشابه.
 3. برقراری ارتباط موثر.
 4. مهارت های مذاکره و وکالت.

وظایف بهترین وکیل خانواده در گیلان

در چه شرایطی باید به بهترین وکیل خانواده مراجعه کنیم؟

بهترین وکیل خانواده در گیلان به عنوان یک مشاور حقوقی با تخصص در زمینه مسائل خانوادگی، می‌تواند در بسیاری از موارد به شما کمک کند. از جمله کمک‌های او می‌توان به تجربه و تخصص او در این زمینه، حفاظت از حقوق شما، نمایندگی در دادگاه، و راهنمایی در امور قانونی اشاره کرد. برای ارتباط با وکیل خانواده گیلان، می‌توانید از راه‌های مختلفی استفاده کنید، از جمله مراجعه حضوری، تماس تلفنی، ارسال ایمیل یا پیامک، مشاوره آنلاین و استفاده از پلتفرم‌های ارتباطی. انتخاب روشی که با نیازهای شما سازگاری دارد و ارتباط موثری را برقرار کند، می‌تواند به شما در حل مسائلتان کمک کند.

وکیل خانواده در چه حوزه هایی می تواند فعالیت داشته باشد؟

وکیل خانواده گیلان تنها به موضوعات مربوط به طلاق و مهریه محدود نمیشود در واقع، حوزه فعالیت او بسیار گسترده است. برخی از مهمترین حوزه های فعالیت وکیل خانواده شامل موارد ریر میشود:

 1. طلاق در دوران نامزدی: پیگیری حقوقی مراحل طلاق در دوران نامزدی و دفاع از حقوق طرفین.
 2. استرداد جهیزیه: کمک به بازگرداندن جهیزیه بعد از جدایی یا طلاق.
 3. تغییر جنسیت: تهیه مدارک لازم و پیگیری مراحل قانونی تغییر جنسیت.
 4. چند همسری: مشاوره و کمک در اخذ مجوزهای قانونی برای ازدواج مجدد.
 5. صیغه: تنظیم اسناد قانونی و پیگیری مسائل مربوط به ازدواج موقت.
 6. مهریه در دوران عقد موقت: پیگیری حقوقی دریافت مهریه در ازدواج موقت.
 7. نفقه همسر بعد از فوت شوهر: کمک به همسر متوفی در دریافت حقوق قانونی مانند نفقه.
 8. دریافت اجازه ازدواج: پیگیری اخذ مجوزهای قانونی برای ازدواج.
 9. حجر و دریافت حکم رفع حجر: کمک در تعیین قیم و پیگیری امور مربوط به حجر و رفع آن.
 10. وصیت: تنظیم وصیت‌نامه و پیگیری اجرای آن.
 11. قیمومیت: مشاوره و پیگیری امور قیمومیت کودکان و افراد تحت سرپرستی.
 12. تمکین: مشاوره و پیگیری حقوقی در موارد اختلافات زناشویی.
 13. نشوز: ارائه مشاوره و پیگیری قضایی در موارد نافرمانی زن یا شوهر.

حق الوکاله وکیل خانواده چقدر است؟

قبل انتخاب وکیل خانواده گیلان، باید هزینه وکیل مورد بررسی قرار بگیرد. هزینه های وکالت به عوامل مختلفی مثل سختی و پیچیدگی پرونده، نوع و شرایط آن، مکان دفتر وکیل و تجریه و سوابق او بستگی دارد. پرونده های پیچیده تر هزینه بیشتری دارند. قبل از قرارداد بستن با وکیل حتما با او در مورد هزینه و شرایط پرونده مشورت کنید.

چگونه می توان بهترین وکیل خانواده در گیلان را پیدا کرد؟

وقتی اختلافات خانوادگی پیش می آید، اولین مسئله پیدا کردن شماره و آدرس بهترین وکیل خانواده گیلان است. برای یافتن این اطلاعات، میتوانید برای مشاوره حضوری به وکیل خانواده مراجعه کنید یا پرسیدن از آشنایان و دوستان، خواندن نظرات دیگران و جست و جوی بهترین وکیل خانواده در اینترنت برای مثال سایت معتبر مستر وکیل بهترین وکلای گیلان را معرفی میکند.

مهمترین مزایای بهترین وکیل خانواده در گیلان

مهمترین مزایای بهترین وکیل خانواده در گیلان

بهترین وکیل خانواده در گیلان باید قدرت بیان، تحلیل، نظم، تسلط بر قوانین و آشنایی با مسائل خانوادگی داشته باشد. او قبل از جلسه، پرونده را با دقت بررسی کرده و با موکل گفتگو می‌کند تا بهترین دفاع را ارائه دهد. پاسخگویی و احساس مسئولیت از خصوصیات بارز اوست. وکیل خانوادگی باید تلاش کند از موکل به‌طور مطلوب دفاع کند، هرچند از لحاظ قانونی تضمینی برای نتیجه مطلوب ندارد. سایر ویژگی‌ها شامل داشتن دانش حقوقی، امانت‌داری، اجتناب از بیان مطالب اغراق‌آمیز، راهنمایی موکل، ساده‌سازی مسائل حقوقی و احترام به قاضی است.

کلام آخر

دعاوی خانوادگی از جمله مواردی هستند که هر فردی ممکن است با آن مواجه شود و انتخاب بهترین وکیل خانواده در گیلان در این مورد اهمیت دارد. با بررسی خصوصیات، وظایف و اطلاعات مربوط به وکیل خانواده، می‌توان بهترین تصمیم را در انتخاب وکیل برای پرونده‌های خانوادگی خود اتخاذ کرد.

5/5 - (2 امتیاز)

آرزو امیری

آرزو هستم و سابقه نویسندگی را به مدت دوسال دارم و در زمینه های مختلفی مانند بلاگ‌نویسی، محتوای تبلیغاتی و حقوقی فعالیت داشته‌ام. در حال حاضر هم به عنوان نویسنده در سایت مستروکیل مشغول به کار هستم و در این سایت در زمینه‌ حقوق مطالبی با کیفیت و یونیک منتشر می‌کنم. تلاش من همواره بر این بوده است که مطالبی مفید و کاربردی برای مخاطبان خود تولید کنم و امیدوارم مطالب من مورد توجه شما قرار گرفته باشد. لطفاً نظرات و پیشنهادات خود را برای ما کامنت کنید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا