تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین موسسات حقوقی در اصفهان ⚖️【آپدیت 1403】

موسسه حقوقی سفیر عدالت

موسسه حقوقی سفیر عدالت

پایه یک دادگستری
سابقه:10+ سال
 • تخصص: ثبتی، جرائم اقتصادی، حقوقی، خانواده، طلاق، قرارداد، کلاهبرداری، کیفری، ملکی، مهریه، مواد مخدر
 • شماره تماس: 09137162896
 • آدرس:

تخصصی ترین موسسه حقوقی دراصفهان ارتباط مستقیم با وکلای متخصص در حوزه پرونده شما یکی از خصوصیات موسسه سفیر عدالت اینست که جهت انجام مشاوره و قبول وکالت در کلیه دعاوی ملکی، خانواده، ثبتی، تجاری، قراردادها، کیفری، مطالبات از وکلای باسابقه استفاده می نماید و شما میتوانید در زمان مراجعه به این موسسه با وکیل تخصصی حوزه در دعاوی ملکی، خانواده کیفری ثبتی تجاری بصورت مستقیم مشاوره بفرمایید و در صورت صلاحدید وکالت خود را به ایشان اعطا نمایید.... وکلای با سابقه و با تجربه سفیر عدالت در حوزه های تخصصی اقدام به انجام مشاوره و بیان راهکارهای قانونی می نمایند تا شما بتوانید بهترین راهکار را برای حل مشکل حقوقی که برایتان پیش آمده است انتخاب نمایید..

سوابق وکیل

زمانی که شما با مشکل حقوقی مواجه می شوید و برای حل آن به دنبال یک وکیل حاذق و ماهر می گردید، به احتمال زیاد در این حین با این مورد که به موسسه حقوقی مراجعه کنید روبرو می شوید. اما منظور از موسسه حقوقی چیست و مراجعه به چنین موسسه ای، چه کمکی به پیدا کردن وکیل می کند؟ در ادامه همراه ما باشید تا پاسخ سوالات خود را پیدا کنید و در نهایت با بهترین موسسه حقوقی در اصفهان آشنا شوید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

موسسه حقوقی چیست؟

منظور از موسسه حقوقی، موسسه ای است که وظیفه دارد بهترین وکلا را در هر زمینه به افراد معرفی کند. این موسسات به منظور کمک رسانی به افراد در جهت انتخاب وکیل تاسیس شده اند. البته باید گفت یک موسسه حقوقی از بخش های مختلفی تقسیم شده است و وظایف مختلفی نیز انجام می دهد، اما یکی از هدف های اصلی از تاسیس و راه اندازی این موسسات، کمک به افرادی است که به دنبال بهترین وکیل اصفهان می گردند.

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، این است که امروزه موسسات زیادی ادعا می کنند توانایی کمک به افراد را دارند، در حالی که باید گفت این چنین نیست و در بسیاری از مواقع این موسسات کلاهبردار هستند و برای پول و سرمایه شما طمع کرده اند. بنابراین شما باید اطلاعات لازم را بدست آورید تا بتوانید در نهایت معتبرترین و بهترین موسسه حقوقی را پیدا کنید.

انواع موسسات حقوقی در اصفهان

زمانی که شما تصمیم می گیرید، بهترین موسسه حقوقی در اصفهان را پیدا و انتخاب کنید، متوجه این موضوع می شوید که موسسات حقوقی انواع مختلفی دارند که عبارتند از:

موسسات حقوقی تکی: موسساتی که به صورت تکی تاسیس و اداره می شوند، در حقیقت یک وکیل وظیفه اداره آن موسسه را برعهده دارد و آن وکیل در زمینه مسائل حقوقی عمومی و کلی فعالیت دارد. استفاده از خدمات چنین موسسه ای، مقرون به صرفه تر خواهد بود.

موسسات حقوقی کوچک: تعداد وکلایی که در موسسات حقوقی کوچک مشغول به فعالیت هستند، به دو تا ده وکیل می رسد. این وکلا در موسسه با یکدیگر ارتباط نزدیکی دارند و بر سر مسئله حقوقی موکل بایگدیگر مشورت می کنند. در نتیجه می توان گفت اگر شما چنین موسسه ای را انتخاب کنید، تعداد بیشتری از وکلا روی پرونده شما کار می کنند و از آنجایی که تجربیاتی که دارند جمع می شود، می توانند راه حل های بهتر و کاربردی تر ارائه دهند و پرونده شما را با سرعت بیشتر پیگیری کنند.

موسسات حقوقی بزرگ: طبیعتا در چنین موسساتی در مقایسه با موسسات قبل، تعداد وکیل و کارمند بیشتری مشغول به فعالیت هستند. از همین رو می توان گفت این موسسات برای حل پرونده های سنگین و پیچیده مناسب هستند، زیرا وکلای بیشتری در این مجموعه مشغول به فعالیت می باشند که می توانند در کنار یکدیگر پرونده های سخت و حل نشدنی را با موفقیت به پایان برسانند.

بهترین موسسه حقوقی در اصفهان چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین موسسه حقوقی در اصفهان چه ویژگی هایی دارد؟

اگر تصمیم به انتخاب بهترین موسسه حقوقی در اصفهان دارید، باید بدانید که انتخاب شما بسیار حائز اهمیت خواهد بود، چراکه کوچکترین اشتباه و خطا می تواند باعث شود شما موسسه اشتباهی را انتخاب کنید و دچار ضرر شوید. از همین رو ما در این بخش، ویژگی های یک موسسه حقوقی خوب و معتبر را بررسی می کنیم تا بتوانید با در نظر گرفتن این ویژگی ها بهترین انتخاب را داشته باشید.

 • پیش از هرچیزی سوابق و کیفیت کار وکلای مشغول به فعالیت در موسسه را بررسی کنید و مطمئن شوید که تمام وکلا دانش و اطلاعات لازم برای حل پرونده های حقوقی و کیفری را دارند.
 • موسسه حقوقی که انتخاب می کنید، باید توانایی رسیدگی به پرونده های مختلف اعم از طلاق، مهریه، نفقه، ثبت شرکت، ارث و … را داشته باشد.
 • شناسنامه رسمی این موسسات را حتما بررسی کنید ‌و مطمئن شوید موسسه مورد تایید کانون وکلای دادگستری است.
 • موسسه موردنظر شما باید بروز باشد و دائما اطلاعات حقوقی خود بروزرسانی کند.

یک موسسه حقوقی چه خدماتی را به افراد ارائه می دهد؟

اگر قصد انتخاب بهترین موسسه حقوقی در اصفهان را دارید، توصیه می شود در ابتدا با خدماتی که یک موسسه حقوقی ارائه می دهد آشنا شوید تا بتوانید مطمئن تر تصمیم بگیرید.

 • کمک در امور مربوط به ثبت شرکت
 • کمک در امور تاسیس موسسات غیرتجاری
 • کمک در تنظیم اظهارنامه های رسمی
 • کمک به موسسات صنعتی در جهت ثبت علائم تجاری
 • پاسخ و مشاوره دادن به سوالات و چالش های حقوقی
 • قبول پرونده های وکالت اشخاص حقیقی و حقوقی
 • کمک به پرونده های وصول مطالبات

مواردی که به آن ها اشاره شد، تنها برخی از خدمات و وظایف یک موسسه حقوقی هستند و چنین مجموعه هایی خدمات متنوع تر و بیشتری ارائه می دهند؛ بنابراین شما می توانید در صورت مواجه با مشکل حقوقی و کیفری با این موسسات مشورت کنید تا مطلع شوید که خدمات موردنظر شما را انجام می دهند یا خیر!

هنگام انتخاب بهترین موسسه حقوقی در اصفهان به‌ این نکات توجه کنید!

در بخشی از مقاله به این موضوع اشاره کردیم که تمام موسسات حقوقی از اعتبار بالایی برخوردار نیستند، بنابراین انتخاب بهترین موسسه حقوقی در اصفهان کار ساده ای نخواهد بود. ما در این قسمت از مقاله نکاتی را در اختیار شما قرار می دهیم که می توانید با درنظر گرفتن آن ها بهترین موسسه را پیدا و انتخاب کنید.

 1. مهارت و تخصص موسسه حقوقی را بسنجید. هرچه تخصص یک موسسه در زمینه حقوقی بیشتر باشد، اعتبار آن نیز بیشتر می شود و مورد اعتماد مشتریان قرار می گیرد. مهارت و تخصص یک موسسه را سوابق و تجربه وکلای آن مشخص می کنند، پس برای آنکه متوجه شوید سطح تخصص و مهارت یک موسسه در چه حد است، به سوابق و تجربه وکلای آن توجه کنید.
 2. مورد بعدی که باید هنگام انتخاب موسسه حقوقی به آن توجه کنید، سابقه فعالیت آن موسسه است. اگر شما سابق موسسه را بررسی کنید، متوجه می شوید که آن مجموعه چند پرونده موفقیت آمیز داشته و مسلما هرچه تعداد پرونده های موفق بیشتر باشد، قطعا آن موسسه حقوقی بهتر است.
 3. پیگیر بودن موسسه حقوقی را بررسی کنید. یک موسسه حقوقی خوب، در حقیقت موسسه ای است که به طور مدام پیگیر پرونده های حقوقی موکلین خود باشد. درواقع یکی از مهم ترین ویژگی های موسسه حقوقی خوب، دفاع درست وکلا از موکلین است. اگر یک موسسه نسبت به پرونده ی موکلین خود بی تفاوت باشد، قطعا نمی توان به آن اعتماد کرد و با خیال راحت پرونده را به او سپرد.

مزایای کمک گرفتن از بهترین موسسات حقوقی در اصفهان

اطلاعاتی که تا به اینجا در اختیارتان قرار گرفت، در رابطه با بهترین موسسات حقوقی در اصفهان بودند؛ بنابراین اکنون شما می دانید که این موسسات در حقیقت چه موسساتی هستند و چه خدماتی ارائه می دهند. حال شاید برای شما سوال پیش آید که چرا باید اصلا از موسسات حقوقی کمک گرفت؟ چنین تصمیم و عملکردی چه مزایایی دارد؟ در ادامه اصلی ترین مزیت های کمک گرفتن از بهترین موسسه حقوقی در اصفهان را به شما می گوییم تا بتوانید راحت تر و بهتر تصمیم بگیرید.

 1. زمانی که شما پرونده را به موسسه حقوقی واگذار می کنید، چند وکیل روی پرونده شما کار خواهند کرد؛ بنابراین روند رسیدگی به پرونده نه تنها سرعت بیشتری پیدا می کند، بلکه ساده تر نیز می شود.
 2. دیگر مزیت واگذاری پرونده به وکیل، صرفه جویی در زمان و جلوگیری از اتلاف وقت است. زمانی که شما پرونده خود را به موسسه حقوقی می سپارید، وکلایی که روی پرونده شما کار می کنند وظیفه دارند در جلسات حاضر شوند و پیگیری های لازم را انجام دهند.
 3. زمانی که موسسه حقوقی پیگیری پرونده شما را انجام می دهد، دیگر شخص شما با جزئیات پرونده روبرو نخواهید شد، بنابراین استرس و دغدغه ذهنی کمتری را تجربه خواهید کرد.
 4. کمک گرفتن از موسسات حقوقی از لحاظ اقتصادی نیز به صرفه تر است و اگر به فکر کاهش هزینه های خود در زمینه اخذ وکیل هستید، موسسات حقوقی انتخاب مناسبی خواهند بود.

همانطورکه مطالعه کردید، انتخاب بهترین موسسه حقوقی در اصفهان با مزایای مختلفی همراه است؛ اما مورد دیگری وجود دارد که باید به آن نیز اشاره کنیم و آن این است که قوه قضاییه یا کانون وکلا بر فعالیت چنین موسساتی نظارت ندارد. حال شما می توانید با درنظر تمام این خوبی ها و بدی ها تصمیم نهایی خود در رابطه با انتخاب موسسات حقوقی بگیرید.

آیا موسسه حقوقی همان دفتر وکالت است؟

دفتر وکالت و موسسه حقوقی دو مورد کاملا جدا از یکدیگر هستند و تفاوت هایی باهم دارند؛ بنابراین نمی توان این دو را یکسان دانست. دفتر وکالت را وکیلی تاسیس می کند که موفق به اخذ پروانه وکالت شده است، بنابراین دیگر نیازی به دریافت مجوز ندارد، چراکه پروانه وکالت خود نوعی مجوز محسوب می شود. البته باید به این مورد اشاره کرد که وکیل تنها می تواند در شهری که پروانه وکالت خود را در آن گرفته دفتر وکالت تاسیس کند. این در حالی است که برای راه اندازه بهترین موسسه حقوقی در اصفهان به اخذ مجوز نیاز است و اگر چنین مجوزی صادر نشود، موسسه حقوقی امکان فعالیت نخواهد داشت.

کلام آخر

موسسات حقوقی از جمله مجموعه هایی به شمار می آیند که در زمینه های حقوقی مشغول به فعالیت می باشند و هدف از تاسیس آن ها رسیدگی به مشکلات حقوقی مردم است. از همین رو ما برای آنکه شما بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید، در این مقاله تمام اطلاعات لازم برای انتخاب بهترین موسسه حقوقی در اصفهان را در اختیار شما قرار دادیم تا با استفاده از آن ها بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

مهدیه خوشرویی

مهدیه هستم؛ از سال 1398 فعالیت خودمو در نویسندگی شروع کردم و تا به امروز با خواندن و نوشتن مقالات مختلف در حال کسب اطلاعات جدید هستم و امیدوارم بتوانم مطالبی که به دنبال آن هستید را با بهترین کیفیت در اختیارتان قرار دهم 💗

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا