تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای انحصار وراثت در کرج ⚖️【آپدیت 1403】

امیر-صادقی-زاده

سیامک کرم زاده

پایه یک دادگستری
سابقه:20 سال
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09123274136
 • آدرس: کرج بلوار مطهری، ابتدای خیابان ساوجی، پلاک ۸۹۹ (ساختمان آریا)، طبقه چهارم، واحد ۷ دفتر وکالت دکتر کرم زاده

آقای سیامک کرم زاده، وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 20 سال سابقه کاری وکالت نیز می باشد.

سوابق وکیل
عفت قیصری

عفت قیصری

پایه یک دادگستری
سابقه:15
 • تخصص: حقوقی، ملکی
 • شماره تماس: 09121590745
 • آدرس: البرز، چهارراه طالقانی، بعد از پل آزادگان، جنب برج میلاد، ساختمان 110، طبقه چهارم، واحد هشتم

سرکار خانم عفت قیصری، وکیل پایه یک دادگستری در کرج می باشد و در زمینه های مختلف حقوقی مشغول به فعالیت به صورت تخصصی است. ایشان 15 سال سابقه کاری درخشان داشته و تمام تلاش خود را برای بدست آوردن نتایج مطلوب برای پرونده های برعهده گرفته می کند. خانم عفت قیصری ویژگی هایی از جمله صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب را در پرونده های وکالتی به عهده داشته و همین ویژگی ها سبب شده است که ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گرفته بگیرد.

سوابق وکیل
امیر عباس سوری

امیر عباس سوری

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09128363507
 • آدرس: استان البرز، شهر کرج، برج تخصصی تجاری البرز

امیرعباس سوری، وکیل پایه‌ یک دادگستری و مشاور حقوقی، رتبه 2 آزمون مقطع دکتری دانشگاه علوم و تحقیقات تهران و رتبه چهار آزمون کانون وکلای دادگستری است. امیرعباس سوری، وکیلی توانمند و مجرب است که در کارنامه فعالیت خود، موفقیت در پرونده‌های متعددی را در حوزه‌های دعاوی مختلف ازجمله دعاوی، حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده و غیره دارد.

سوابق وکیل

امروزه برخلاف گذشته، افراد تعاملات زیادی با انسان های اطراف خود دارند که این تعاملات بعد از مرگ افراد نیز ممکن است ادامه داشته باشد. منظور این است که افراد قبل از مرگ خود سندی را بر مبنای دارایی ها و اموال خود، حق ورثه و چگونگی اجرای آن را در آن ذکر می کنند که باید بعد از مرگ ایشان اجرا شود. در این میان ممکن است اعضای آن خانواده آگاهی لازم را در این زمینه نداشته باشند و مرتکب اشتباه شوند. این موضوع می تواند منجر به از بین رفتن حق دیگری نیز شود از این رو کمک گرفتن از بهترین وکیل انحصار وراثت در کرج امری ضروری به شمار می رود که این موضوع نه تنها می تواند روند کار آن ها تسریع دهد بلکه از دعواهای احتمالی جلوگیری می کند.

وکیل انحصار وراثت یکی دیگر از وکلای پایه یک دادگستری است. این وکیل تخصص، مهارت و آگاهی لازم در زمینه ارث را دارد و می تواند در حوزه انحصار وراثت، همانند بهترین وکیل ارث در کرج، پرونده انحصار وراثت را پیگیری و بررسی کند. از این رو می بایست از وکیل متخصص آن یعنی وکیل انحصار وراثت کمک گرفت و از تجربه های او استفاده نمود و احتمال موفقیت در پرونده را بالا برد. بهترین وکیل کرج با توجه به دانش خود در ارتباط با دعاوی ارث به خصوص انحصار وراثت، موکل خود را از نا آگاهی و سردگمی بیرون آورده و نهایت تلاش خود را برای محقق شدن حق موکل خود می کند.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل انحصار وراثت در کرج کیست؟

یک وکیل ممکن است دانش کافی در بسیاری از زمینه های حقوقی و پرونده های مالیاتی، خانواده و ارث داشته باشد. اما بهترین وکیل انحصار وراثت در کرج، وکیلی است که در حوزه دعاوی انحصار وراثت متخصص است و به قانون حسبی نیز مطلع می باشد. این موضوع باعث می شود تا او در حل چنین پرونده هایی تمرکز کافی را داشته باشد و پرونده را به نحو احسنت انجام دهد.

انحصار وراثت چیست؟

گواهی انحصار وراثت یا تصدیق انحصار وراثت، یک سند رسمی و قانونی است. در این سند مواردی مثل تاریخ دقیق مرگ متوفی، وراث او و میزان سهم الارث آن ها ذکر شده است. پس به موجب آن، ارکان حکومت تمامی ورثه انحصاری متوفی را به رسمیت شناخته و از این رو ورثه می توانند برای گرفتن حقوق خود مطابق با قوانین اقدام نمایند. البته نکته حائز اهمیت این است که وراث به تنهایی نمی توانند پرونده را در جهت مورد نظر خود پیش ببرند و مستلزم حضور وکیل انحصار وراثت می باشد. گواهی انحصار وراثت دو نوع است که در ادامه به آنها پرداخته می شود.

باید توجه داشت که گواهی انحصار وراثت یک مدرک قانونی می باشد که وراث، بدون اخذ و داشتن آن به هیچ عنوان نمی توانند مراحل پرونده انحصار وراثت را پیگیری کنند. از این رو درخواست آن ها در این زمینه در هیچ یک از موسسات و ادارات دولتی معتبر نخواهد بود و امکان آن را نخواهند داشت. باید دانست که مراحل قانونی انحصار وراثت از این جهت است که ماترک متوفی از دیگری سوء استفاده نکنند و هرکس مطابق میل خود پیش نرود.

انواع گواهی انحصار وراثت

همان طور که اشاره شد، دو نوع گواهی انحصار وراثت وجود دارد که بهترین وکیل انحصار وراثت در کرج قادر است هر کدام از آن ها را در سریع ترین زمان ممکن پیگیری و بررسی کند. انواع گواهی انحصار وراثت عبارتند از:

 • گواهی انحصار وراثت محدود: این نوع گواهی برای زمانی است که ماترک متوفی کمتر از 3 میلیون تومان ارزش داشته باشد.
 • گواهی انحصار وراثت نامحدود: این نوع گواهی برای زمانی است که قصد فروش اموال غیر منقول مثل املاک یا سایر دارایی های متوفی وجود داشته باشد که ارزش آنها بیش از 3 میلیون تومان است.

ضرورت اهمیت بهترین وکیل انحصار وراثت در کرج چیست؟

وجود بهترین وکیل انحصار وراثت در کرج در پرونده های مرتبط با دعاوی انحصار وراثت امری ضروری به شمار می رود. ضرورت وجود او در مواردی می باشد که در ادامه ذکر  می شود.

 • جلوگیری از درگیری ها و تنش ها بر سر تقسیم میراث متوفی
 • سریع تر شدن روند پیگیری پرونده انحصار وراثت
 • آگاه بودن وکیل انحصار وراثت به تمامی قوانین و مقررات این حوزه
 • کاهش هزینه های زمانی و آشفتگی های ذهنی
 • اطمینان از سوء استفاده نکردن دیگر وراث

ضرورت اهمیت وکیل انحصار وراثت

چگونه بهترین وکیل انحصار وراثت در کرج را انتخاب کنیم؟

دعاوی مرتبط با ارث به خصوص انحصار وراثت، از حساسیت بالایی برخوردار هستند. همانند انتخاب بهترین وکیل ارث در کرج نیز باید دقت کافی را به کار برد تا بتوان بهترین وکیل انحصار وراثت در کرج را نیز انتخاب نمود. با انتخاب صحیح، می توان از تجربه ها و تخصص وی برای پرونده های انحصار وراثت استفاده نمود. بر همین اساس باید توجه خود را به یکسری از فاکتورهای اساسی داد تا بتوان تصمیم درستی در این راستا گرفت. این فاکتورها عبارتند از:

 • اشراف داشتن و آگاهی کامل به مسائل مرتبط با دعاوی ارث به خصوص انحصار وراثت
 • تخصص و تجربه ی بالای وکیل انحصار وراثت
 • توانایی نگهداری و مدیریت دارایی ها تا زمان تقسیم ارث میان وراث
 • بررسی سوابق وکیل با توجه به کانون وکلای دادگستری
 • امین بودن و صادق بودن با موکل خود
 • توانایی بررسی و تحلیل مدارک و مستندات مرتبط با وراثت
 • داشتن مهارت‌های ارتباطی و قدرت قانونی برای دفاع در دادگاه‌ها و مذاکرات.

حق الوکاله بهترین وکیل انحصار وراثت در کرج چقدر است؟

به طور کلی می توان گفت در بررسی حق الوکاله و هزینه وکلا، فاکتورهای یکسانی وجود ندارد. به طور نسبی حق الوکاله بهترین وکیل انحصار وراثت در کرج همانند حق الوکاله بهترین وکیل ارث در کرج می باشد. زیرا این دو وکیل به طور تقریبی در یک حوزه فعالیت می کنند، اما تخصص وکلای انحصار وراثت در این زمینه بیشتر است. باید دانست که یکی از فاکتورهای اصلی که می تواند موجب تغییر هزینه وکلا شود، تخصص آن ها است. همچنین سختی پرونده، زمان و تعداد مراحلی که طول می کشد تا پرونده به ثمر برسد نیز در این هزینه ها موثر می باشد از این رو نمی توان یک مقدار کلی برای همه ی وکیل ها و همه ی پرونده ها در نظر گرفت.

علاوه بر تمام فاکتورهایی که ذکر شد، نگرانی افراد در برابر کمک گرفتن از وکیل برای پرونده های انحصار وراثت خود، هزینه بالای آن وکیل است. اما نکته ای که اهمیت دارد این است که در برابر سختی ها و چالش هایی که ممکن است در این راه با آنها مواجه شوند، وجود بهترین وکیل انحصار وراثت در کرج یکی از بهترین گزینه ها به شمار می رود که ارزش وجود آن در مواردی که وراث به بن بست می رسند، به چشم می خورد.

شیوه های پرداخت حق الوکاله بهترین وکیل انحصار وراثت در کرج

به طور کلی پرداخت حق الوکاله به بهترین وکیل انحصار وراثت در کرج می تواند دو روش را با خود به همراه داشته باشد.

 • روش اول: حق الوکاله به شکل قرارداد خصوصی بین وکیل و موکل نوشته می شود. در آن قرارداد لازم است میزان دقیق حق الوکاله و نوع پرداخت آن حتما ذکر شود. پس دیگر لازم نیست مطابق تعرفه های قانونی کانون وکلا عمل کرد، از این رو می تواند کمتر یا بیشتر از حد تعیین شده توسط قانون باشد.
 • روش دوم: قراردادی بین طرفین نوشته نشده است و بر اساس تعرفه ای که قانون برای وکلا تعیین نموده پرداخت می گردد. این تعرفه بر اساس نوع و پیچیدگی پرونده و البته میزان تخصص و تجربه بهترین وکیل انحصار وراثت در کرج متفاوت خواهد بود.

نکات حائز اهمیت در انحصار وراثت

دعاوی مربوط به انحصار وراثت از حساسیت بالایی برخوردارند. این پرونده ها با کمک بهترین وکیل ارث در کرج یا بهترین وکیل انحصار وراثت در کرج می توانند به راحتی موفق شوند. در این زمینه باید به برخی نکات حائز اهمیت توجه نمود که این نکات شامل موارد زیر هستند:

 • در صورت غیبت یا مفقود الاثر شدن فردی، اموال او قابل تقسیم نمی باشد.
 • در صورت اثبات فوت متوفی و مشخص شدن انحصار وراثت و طلبکاران و اخذ گواهی انحصار وراثت، افراد ذی نفع در این گواهی می توانند اقدام کنند و از دادگاه درخواست کنند.
 • در صورتی که تاریخ فوت افرادی که از یکدیگر ارث می برند نامشخص باشد، اشخاص مزبور از همدیگر ارث نمیبرند مگر در موارد خاص.
 • مالکیت وراث نسبت به ترکه متوفی، زمانی قابل اجرا می باشد که تمام حقوق و دیون ترکه (دین های مالی متوفی، قیمت کفن میت و…) به جا آورده شده باشد. در غیر این صورت، هیچ کدام از وراث نمی توانند با اموال متوفی معامله کنند.
 • اگر افرادی که بین آن ها توارث وجود دارد، بمیرند و تاریخ فوت یکی مشخص و دیگری نامشخص باشد، تنها آن شخصی که تاریخ فوت مجهول دارد از دیگری ارث می برد.

انحصار وراثت

مدارک مورد نیاز برای دریافت گواهی انحصار وراثت

همان گونه که پیشتر گفته شد، بدون اخذ و داشتن گواهی انحصار وراثت، امکان پیگیری مراحل تقسیم ارث و میراث وجود ندارد. پس باید برای دریافت این گواهی با کمک وکیل انحصار وراثت ، یک سری مدارک را ارائه داد که این مدارک به شرح ذیل می باشند:

 • شناسنامه متوفی
 • گواهی فوت متوفی
 • کارت ملی متوفی
 • استشهادیه محضری
 • کپی برابر اصل شده شناسنامه وراث
 • رسید گواهی مالیاتی یا مالیات بر ارث

کلام آخر

همان طور که در این مقاله اشاره شد، وجود وکیل انحصار وراثت موضوع بسیار حائز اهمیتی است. از آن جایی که پس از مرگ متوفی، ممکن است درگیری ها و تنش هایی بر سر تقسیم ارث و میراث به وجود آید، و چون وراث آگاهی لازم را در این حوزه ندارد امکان درگیری را بیشتر می کند. همچنین امکان سوء استفاده شدن از حقوق آنها نیز وجود دارد، پس وجود وکیل انحصار وراثت امری ضروری به حساب می آید. کمک گرفتن از بهترین وکیل انحصار وراثت در کرج، روند پیگیری پرونده انحصار وراثت را برای وراث بالا می برد و در بسیاری از موارد مثل زمان آن ها، صرفه جویی می کند.

4.5/5 - (2 امتیاز)

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا