تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای مهریه در کرج ⚖️【آپدیت 1403】

وکیل حسین صیاد

حسین صیاد

پایه یک
سابقه:
 • تخصص: جرائم اقتصادی، حقوقی، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09120084438
 • آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار جمهوری

حسین صیاد، وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و رتبه ۱ آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز است. صیاد با تجربه سال‌ها وکالت در زمینه‌های مختلف، دانش و تخصص خود را به عنوان وکیل حرفه ای به مراجعین اثبات نموده و به عنوان بهترین وکیل کرج شناخته شده است. کسب نتیجه دلخواه موکلین در طول سالها فعالیت وکالتی ایشان باعث شده تا او در رده بهترین وکلای کرج قرار داشته باشد. شما با اولین مشاوره حضوری، از نوع مدیریت پرونده و فن بیان ایشان به شایستگی و حرفه‌ای بودن ایشان در وکالت پی خواهید برد. ضمنا وکیل حسین صیاد از روانشناسی خوبی در مسیر پرونده‌ها برخوردار است که به انتخاب بهترین راه و کسب نتیجه مطلوب در پرونده ها کمک شایانی می‌نماید. همچنین ایشان در پرونده‌های دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری (جرائم)، جرائم اقتصادی و حقوق پزشکی از متخصصین می‌باشد. از دیگر خدمات وکالتی حسین صیاد در زمینه‌های دعاوی ایرانیان خارج از کشور، قراردادها، فرزند خواندگی، حقوق کودک، خانواده، شرکت‌ها، دیوان عدالت اداری، داوری، اسناد رسمی، جرایم رایانه‌ای (اینترنتی)، وصول مطالبات، معاملات، ارث، تجاری، کلاهبرداری، ارتشا، اختلاس و دعاوی ثبتی می‌توان نام برد.

سوابق وکیل
فرانک-فرنیا

فرانک فرنیا

پایه یک دادگستری
سابقه:21 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09123621794
 • آدرس: کرج میدان طالقانی، اول عظیمیه بعد از راهنمایی و رانندگی، نرسیده به مخابرات، جنب گلفروشی، پلاک ۱۵۶، طبقه ۲، واحد ۴

خانم فرانک فرنیا وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرج می باشد، فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه بین‌المللی امام خمینی دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته حقوق خصوصی، ۲۱ سال تجربه وکالت در زمینه های مختلف: ملکی، کیفری، خانواده، امور ثبتی، شرکت ها و کمیسیون ماده صد شهرداری ها، آماده برای ارائه کلیه خدمات حقوقی، مشاوره و وکالت در مراجع قضایی و دادگستری، اداره ثبت اسناد و املاک و دیوان عدالت اداری می باشد.

سوابق وکیل
سارا-آژیده

سارا آژیده

سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: ۰۹۳۸۳۴۱۹۵۵
 • آدرس: رج، فلکه اول گوهردشت، جنب نیکا مال، جنب پل هوایی، مجتمع یاس، طبقه سوم

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان بهترین وکیل خانم در کرج شناخته شده است. ایشان قبول شده کانون وکلای دادگستری می باشد و  تاکنون بیش از صدها پرونده در امور حقوقی و کیفری را با موفقیت به انجام رسانیده است که بیشتر مربوط به امور حقوقی، ملکی و خانواده می‌ باشد و در زمینه ملکی و دعاوی خانواده و تنظیم قرارداد ها تخصص بیشتری دارد.

سوابق وکیل

پرونده های مهریه از جمله پرونده هایی به شمار می آیند که ارزش مالی دارند و از همین رو می توان آن ها را از جمله دعاوی مالی نیز در نظر گرفت. بنابراین اگر درگیر چنین پرونده ای هستید و نمی توانید به تنهایی رسیدگی پرونده را انجام دهید؛ پیشنهاد ما به شما انتخاب بهترین وکیل مهریه در کرج و کمک گرفتن از وی است. البته مشورت و کمک گرفتن با بهترین وکیل طلاق در کرج یا بهترین وکیل خانواده در کرج نیز می تواند یک ایده کمک کننده باشد؛ پس به این مورد نیز توجه داشته باشید!

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

منظور از مهریه چیست؟

زمانی که عقد نکاح بین زوجین جاری می شود، به دنبال آن یکسری آثار معنوی و مالی شکل می گیرد که مهریه یکی از آن ها محسوب می شود. در رابطه با این موضوع در ماده 1082 قانون مدنی صحبت شده است و مطابق با آن باید گفت زن بعد از تحقق عقد ازدواج، مالک مهریه خواهد شد و همسر وی موظف است هر زمان که زن درخواست کرد، مهریه را به او بپردازد. این بدان معنا است که مهریه تنها مشروط به طلاق نیست و زوجه می تواند هر زمان که خواست درخواست مطالبه مهریه را به زوج خود بدهد.

در برخی از مواقع زوجین برای آنکه بتوانند پیش از ازدواج شرایط مربوط به مهریه را تعیین کنند و بهترین و منطقی ترین شروط را لحاظ کنند، از بهترین وکیل مهریه در کرج کمک می گیرند تا وکیل با دانش و علم خود هرآنچه زوجین باید درنظر بگیرند را اعلام کند. البته گاهی اوقات زوجین هنگام طلاق که زوجه درخواست مطالبه مهریه می دهد به مشکل می خورند و در چنین مواقعی نیز به سراغ بهترین وکیل مهریه در کرج می روند.

انواع مهریه

موضوع دیگری که باید در رابطه با آن صحبت شود، این است که مهریه خود نیز انواع مختلفی دارد و به طور کلی به دو دسته عند المطالبه و عندالاستطاعه تقسیم می شود. پیش از آنکه به بررسی انواع مهریه بپردازیم، باید بگوییم که مهریه در حقیقت یک هدیه از طرف زوج به همسر خود است و زن می تواند هر زمان که خواست آن را دریافت کند.

 • مهریه عند المطالبه

اولین نوع مهریه که باید به آن اشاره کنیم، مهریه عند المطالبه است. این مهریه به گونه ای می باشد که با وقوع عقد بین زن و مرد قابل دریافت خواهد بود. یعنی زن بعد از خواندن خطبه عقد می تواند درخواست مهریه را بدهد و مرد نیز موظف است این مهریه را بپردازد.

 • مهریه عند الاستطاعه

دومین نوع مهریه که به آن اشاره کردیم، مهریه عند الاستطاعه است. این مهریه با نوع قبلی فرق دارد، یعنی زن نمی تواند به محض درخواست مطالبه آن را بگیرد، بلکه اگر زوج توان مالی برای پرداخت آن را داشته باشد، پرداخت آن انجام خواهد شد. دقت داشته باشید که مبلغ مهریه عند الاستطاعه نیز مانند مهریه عند المطالبه در عقدنامه ذکر می شود، اما شرایط پرداخت آن به وضع مالی زوج بستگی دارد.

انواع مهریه

در چه شرایطی مرد می تواند مهریه زن را نپردازد؟

همانطور که گفته شد، مهریه از جمله حق های زن به شمار می آید که می تواند به محض درخواست آن را بگیرد؛ اما باید گفت قانون مدنی مواردی را نیز لحاظ کرده که اگر آن ها پیش آیند، زوج می تواند مهریه زوجه را پرداخت نکند. البته توصیه می شود در چنین مواقعی حتما با بهترین وکیل مهریه در کرج صحبت کنید تا مطمئن شوید که همه چیز از نظر قانونی درست است و مشکلی وجود ندارد. حال مواردی که باعث می شوند به زن مهریه تعلق نگیرد عبارتند از:

 • در ماده 1092 قانون مدنی مشخص شده است که اگر یک مرد قبل از رابطه زناشویی همسر خود را طلاق دهد، مهریه به زوجه تعلق نخواهد گرفت.
 • در ماده 1101 قانون مدنی مشخص شده است که اگر نزدیکی بین زن و مرد اتفاق نیفتاده باشد و طلاق صورت گیرد، مهریه به زن تعلق نخواهد گرفت.
 • در ماده 1098 مشخص شده است که اگر عقد نکاح صورت گیرد اما رابطه زناشویی بین زن و مرد اتفاق نیفتد و زن مهریه خود را بگیرد، زوج می تواند مهریه ای که داده است را پس بگیرد.
 • مطابق با ماده 1088 قانون مدنی، اگر پیش از تعیین مهریه زوج فوت کند، به هیچ وجه به زن مهریه تعلق نخواهد گرفت.

بهترین وکیل مهریه در کرج کیست؟

بهترین وکیل مهریه در کرج در حقیقت وکیل پایه یک دادگستری است که به طور تخصصی در رابطه با پرونده های خانواده و مهریه اطلاعات دارد و به دانش و تجربه کافی در این زمینه ها رسیده است. باید به این موضوع اشاره داشت که پرونده های مربوط به مهریه از آن دسته پرونده هایی به شمار می آیند که جزئیات فراوانی دارند و به همین دلیل وکیل مهریه باید بتواند به صورت پیوسته و دقیق روند مربوط به پرونده را پیگیری کند تا در نتیجه بتواند پرونده را به نفع موکل خود به پایان برساند.

ویژگی های بهترین وکیل مهریه در کرج چیست؟

اگر تصمیم دارید در رابطه با تعیین مهریه یا مطالبه آن با بهترین وکیل مهریه در کرج مشورت کنید، باید این نکته را در نظر داشته باشید که وکلای زیادی این روزها ادعای تخصص در حوزه وکالت را دارند، در حالی که این چنین نیست. حال برای آنکه شما بتوانید یک وکیل مهریه خوب در کرج را انتخاب کنید، ما در ادامه ویژگی های بهترین وکیل مهریه را موردبررسی قرار می دهیم تا با توجه به آن ها بهترین انتخاب را داشته باشید.

 • اولین ویژگی یک وکیل خوب این است که با قوانین مربوط به حوزه تخصصی خود به طور کامل آشنا باشد و تسلط کافی روی آن ها پیدا کند.
 • دومین مورد این است که وکیل اطلاعات و دانش حقوقی خود را مدام بروزرسانی کند تا بتواند براساس آخرین قوانین بهترین دفاع را از موکل خود انجام دهد.
 • بهترین وکیل مهریه در کرج باید توانایی صحبت کردن به شکل گیرا و محکم را داشته باشد تا در ادامه در جلسات دادگاه به بهترین شکل حاضر شود و از موکل خود دفاع کند.
 • چهارمین ویژگی که می توان برای بهترین وکلای مهریه در کرج درنظر گرفت، اخلاق مدار بودن وکیل است. وکلا باید اسرار موکلین خود را حفظ کنند و به آن ها دلداری دهند و با آن ها همدردی کنند.
 • مسئولیت پذیر بودن نیز از دیگر شاخصه های مهمی به شمار می آید که یک وکیل باید داشته باشد. منظور از مسئولیت پذیر بودن این است که وکیل در جلسات دادگاه به موقع حاضر شود و پیگیری ها را به موقع انجام دهد. همچنین وکیل باید موکل را در جریان تمام موضوعات قرار دهد و هیچ چیز را پنهان نکند.

پرداخت مهریه در پرونده های طلاق توافقی به چه شکل است؟

گاهی اوقات بنا به شرایطی، زوجین تصمیم می گیرند که به صورت توافقی از یکدیگر جدا شوند. حال سوالی که شاید برای بسیاری از افراد پیش آید این است که اگر زوجین به صورت توافقی از یکدیگر جدا شوند، آیا به زن مهریه تعلق می گیرد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت طلاق توافقی هیچ تاثیری در گرفتن یا نگرفتن مهریه توسط زوجه ندارد و اگر زن بخواهد، می تواند مهریه خود را از همسرش بگیرد. البته باید به این موضوع اشاره داشت که اگر طلاق توافقی پیش از رابطه زناشویی باشد، نیمی از مهریه به زن تعلق می گیرد، اما اگر بین زوجین رابطه زناشویی برقرار شود، مهریه به طور کامل به زن می رسد. باید گفت اگر در رابطه با این موضوع به مشکل خوردید، با بهترین وکیل مهریه در کرج مشورت کنید تا مشکلی پیش نیاید.

پرداخت مهریه در پرونده های طلاق توافقی

مزایای کمک گرفتن از بهترین وکیل مهریه در کرج

اگر شما از یک وکیل مهریه برای حل پرونده کمک بگیرید، این کار مزایای بسیاری را به همراه خواهد داشت که این مزایا عبارتند از:

 • کاهش فشارهای روحی و روانی از روی موکل و عدم نیاز پیگیری شخصی
 • عدم نیاز به حضور موکل در جلسات دادگاه
 • سرعت بخشیدن به روند پیگیری پرونده
 • جلوگیری از ضایع شدن حقوق طرفین
 • عدم گمراهی در دادگاه و پیگیری پرونده به بهترین شکل
 • مطالبه مهریه در کوتاه ترین زمان

هزینه بهترین وکیل مهریه در کرج

موضوع آخری که باید در رابطه با آن صحبت کنیم، به هزینه بهترین وکیل مهریه در کرج مربوط می شود. در رابطه با این موضوع باید گفت امکان اعلام حق الوکاله دقیق وکیل وجود ندارد، زیرا برای تعیین هزینه حق الوکاله بهترین وکیل مهریه در کرج باید به فاکتورهای مختلفی توجه داشت. برای مثال شرایط پرونده یکی از موضوعاتی به شمار می آید که می تواند در تعیین هزینه نقش داشته باشد؛ مسلما هرچه پرونده پیچیده تر باشد، دستمزدی که وکیل دریافت می کند نیز بیشتر خواهد بود. موقعیت جغرافیایی دفتر وکالت، تخصص و تجربه وکیل و … نیز همگی می توانند در تعیین هزینه وکیل مهریه در کرج نقش داشته باشند.

کلام آخر

انتخاب بهترین وکیل مهریه در کرج، یک انتخاب مهم و اساسی است که می تواند در نتیجه ی پرونده مهریه افراد نقش قابل توجهی داشته باشد؛ زیرا همانطورکه مطالعه کردید، کمک گرفتن از وکیل مهریه مزایای بسیاری را به همراه دارد و کار موکل را سبک تر می کند. بنابراین بهترین وکیل را انتخاب کنید و پرونده را با خیال راحت به وی بسپارید تا همه چیز به شکل قانونی پیگیری شود.

5/5 - (1 امتیاز)

مهدیه خوشرویی

مهدیه هستم؛ از سال 1398 فعالیت خودمو در نویسندگی شروع کردم و تا به امروز با خواندن و نوشتن مقالات مختلف در حال کسب اطلاعات جدید هستم و امیدوارم بتوانم مطالبی که به دنبال آن هستید را با بهترین کیفیت در اختیارتان قرار دهم 💗

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا